Jeśli się odchudzasz to musisz jeść odpowiednie jedzenie, oto „25 przepisów spalających tłuszcz” zastosuj je i schudnij do wakacji.

Każdy z nas codziennie potrzebuje około 2,5 litrów płynów. Jeśli się odchudzasz i chcesz zachować zdrowie to koniecznie powinnaś tyle wypijać. Jednym z najlepszych „spalaczy” tłuszczu, jest woda, ale istnieja składniki, które wzmacniają jej działanie. Dzięki nim:


Jak szybko schudnąć nawet jeśli jesteś łakomczuchem?


11 PRZEPISÓW SPALAJĄCYCH
TŁUSZCZ

Moja Droga,
Jeśli chciałabyś schudnąć, ale nie lubisz się głodzić, a może nawet tak jak ja lubisz dużo i smacznie zjeść, to koniecznie musisz to przeczytać...

Będziesz dobrze „nawodniona”, co przyczyni się nie tylko do poprawy ogólnego stanu zdrowia, ale także pomoże zmniejszyć uczycie głodu. Czasem, kiedy czujesz głód i chcesz coś przekąsić, to może być sygnał, że jesteś odwodniona.

Zastąpisz słodkie napoje i soki– słodkie napoje (w tym soki owocowe) dodają mnóstwa zbędnych kalorii i nie zaspokajają głodu. Mogą też zwiększyć pragnienie cukru, przez co łatwiej sięgac po słodycze i ciastka. Jesli zastąpisz słodkie napoje i soki wodą, lub herbatkami, możesz zaoszczdzić dziennie nawet 400 kaloriii.

zakwaszenie organizmu

Oto 3 napoje, które pomagają spalić więcej tkanki tłuszczowej i przyspieszają metabolizm.

  1. Woda z imbirem, cyrtyną i kurkumą

Zawiera 3 składnki, które połączone w jednym napoju maja niesamowitą moc działania na cały organizm. To prawdziwy napój „zdrowia”.

Potrzebujesz:

1,5 litra wody źrodlanej
2 cm kawałek obranek imbiru
1/2 łyżeczki kurkumy w proszku
szczypta pieprzy kajen

Wykonanie:

Do szklanej butelki lub słoika wlej wodę, dodaj kurkumę, pieprz i imbir. Zakręć butelkę lub słoik i wymieszaj dokładnie. Popijaj małymi łykami przez cały dzień.

2. Woda z octem jabłkowym i sodą

Potrzebujesz:

1 szklana wody żródlanej
1 łyżeczka soku z cytryny
1 łyżeczka sodu oczyszczonej

1 łyżeczka octu jabłkowego

Wykonanie:

Do szklanki wlej wodę, dodaj sok z cytryny i sodę. Wymieszaj i wypij.

3. Woda z cytryną

Od wieków wiadomo, że cytryny mają silne działanie antybakteryjne działają przeciw wirusowo i wspomagają układ odpornościowy.
Świetnie „myją od wewnątrz” cały układ pokarmowy i wątrobę.

Potrzebujesz:

1,5 litra wody źrodlanej
sok z 3 cytryn

Wykonanie:

Do szklanej butelki lub słoika wlej wodę, dodaj świeżo wyciśnięty sok z cytryn. Zakręć butelkę lub słoik i wymieszaj. Popijaj małymi łykami przez cały dzień.

Zobacz także:

Comments

komentarze