Zanim zaczniesz odchudzanie, musisz dowiedzieć się co najbardziej działa na spalanie tłuszczu i co jeść, aby przyspieszyć metabolizm. Ściągnij już teraz moje sprawdzone „25 przepisów spalających tłuszcz” i skutecznie zacznij odchudzanie.

Leczenie kaszlu

Leczenie przewlekłego kaszlu zawsze było wyzwaniem, nawet dla medycyny konwencjonalnej. Aż do teraz…

Ten nowy, a przede wszystkim naturalny środek zawiera jedne z najstarszych i najcenniejszych składników na świecie i z łatwością wyleczy kaszel.

Tę miksturę mogą stosować zarówno dorośli, jak i dzieci. Wyleczy on kaszel, ból gardła, a nawet złagodzi dolegliwości towarzyszące problemom z żołądkiem.

Miód ma niezwykłe właściwości, wykorzystywane w medycynie od starożytności. Nigdy się nie psuje, jest zabójczy dla bakterii, przyspiesza gojenie się ran, wspomaga układ odpornościowy do walki z infekcją… Jest też niezwykłym kosmetykiem, który odżywia skórę, i sprawia, że czujesz się niczym prawdziwa królowa.

Banany pozytywnie wpływają na pracę serca i układu krążenia, chronią przed nadciśnieniem, redukują poziom złego cholesterolu we krwi oraz regulują gospodarkę elektrolitową i nie tylko…

Popularne: Te potrawy są nie tylko smaczne, ale mają ukryte działanie!

Lek na kaszel

Przepis na naturalny lek

  • 400 ml wrzącej wody
  • 2 średnie dojrzałe banany
  • 2 łyżki miodu

Obierz banany i rozgnieć je drewnianym widelcem lub łyżką. Umieść je w garnku i zalej przegotowaną, gorącą wodą. Pozostaw na 30 minut. Kiedy mikstura ostygnie, dodaj do niej miód. Jest to bardzo ważne, aby nie dolewać miodu do gorącej wody, aby nie stracił ważnych składników leczniczych. Całość dokładnie wymieszaj.

Dawkowanie

100 ml / 4 razy dziennie

Syrop wykonany z takiej ilości składników wystarcza na 1 dzień.

Zobacz także: