Chcesz szybciej schudnąć z brzucha, zapisz się na listę wtajemniczonych, bo tylko osoby znajdujące się na tej liście dostaną maila z ze wszystkimi szczegółami i 91% zniżką, program Płaski Brzuch w 12 dni

Powszechnym błędem podczas odchudzania, jest stosowanie pierwszej lepszej diety i liczenie na to, że pomoże nam ona zrzucić zbędne kilogramy. Tłuszcz u każdej osoby odkłada się w innym miejscu i wymaga nieco innego podejścia, jeśli chodzi o dietę i ćwiczenia. Podstawowe formy otyłości, to otyłość typu jabłko (występująca u mężczyzn), oraz typu gruszka (u kobiet). To jednak nie wszystkie formy otyłości jakie można wyróżnić. W tym artykule postaram się opisać inne grupy otyłości i ich przyczyny.

1: Tłuszcz odkładający się równomiernie na całej górnej części ciała

W ten sposób tyją często zdrowe nastolatki i młode kobiety. Ten rodzaj otyłości nie jest zbyt mocno związany z takimi chorobami, jak cukrzyca typu 2.

Jak się jej pozbyć?

To otyłość typu męskiego, która często pojawia się, gdy jemy za dużo słodyczy i unikamy ćwiczeń. Dobrym rozwiązaniem w jej przypadku jest ćwiczenie przynajmniej 30 minut dziennie oraz ograniczenie węglowodanów. Może być też związana z kobiecymi dolegliwościami hormonalnymi.

2: Tłuszcz odkładający się w formie „opony” na brzuchu

W ten sposób tyją mężczyźni, którzy piją duże ilości alkoholu. Tłuszcz brzuszny jest groźniejszy od innych rodzajów tłuszczu.

odkładający się tłuszcz

Jak się jej pozbyć?

W ten sposób tyją osoby, które mają trudności z radzeniem sobie ze stresem. Często przekładają się one na picie zbyt dużej ilości alkoholu. Z tego powodu, warto zarówno zwiększyć ilość ćwiczeń, jak i wypróbować techniki relaksacyjne. To typowa otyłość typu męskiego.

3: Otyłość w okolicach bioder i pośladków

W ten sposób tyją często kobiety, jest on łączony z uczuciem depresji, która często prowadzi do objadania się.

Jak się jej pozbyć?

Tłuszcz odkładający się w tej okolicy dość trudno reaguje na ćwiczenia, ale jeśli połączysz je z dietą i zadbasz o wewnętrzny spokój, z czasem obwód bioder zmniejszy się.

4: Otyłość w formie powiększonego całego brzucha

W ten sposób tyje się w starszym wieku. Osoby, które mają ten typ otyłości, często piją zbyt dużo alkoholu i cierpią na choroby przewlekłe.

Jak się go pozbyć?

Otyłość typu męskiego, która może powodować poważne problemy zdrowotne, jak trudności w oddychaniu, cukrzyca i miażdżyca. Regularnie rób badania okresowe, odstaw alkohol i zastosuj dietę niskokaloryczną.

5: Otyłość w całej dolnej części ciała

Dotyczy kobiet w średnim i starszym wieku, chorujących na choroby przewlekłe. Ten rodzaj otyłości nie wiąże się z depresją.

Jak się go pozbyć

Powiększony obwód nóg związany z tą otyłością, może być związany z obrzękami, dlatego warto zwiększyć ilość minerałów w diecie i wykonywać niezbyt obciążające ćwiczenia dolnej połowy ciała.

6: Otyłość w formie powiększonego całego brzucha, oraz otłuszczenia boków i pleców ciała

W ten sposób tyją osoby z poważnymi problemami zdrowotnymi, często będące w złej sytuacji finansowej i psychicznej.

Jak się go pozbyć?

Ten bardzo groźny typ otyłości, pojawia się przy bezczynności oraz jedzeniu zbyt dużej ilości węglowodanów. Jak najczęściej uprawiaj ćwiczenia fizyczne dopasowane do Twojego stanu zdrowia oraz zadbaj o prawidłowy poziom glukozy we krwi.

Co jeszcze możesz zrobić, aby szybciej schudnąć, szczególnie z brzucha?

No cóż, mam coś sprawdzonego… jeśli Ci powiem, że jest pewien jadłospis, który działa i jest bardzo skuteczny, nawet jeśli ma do zgubienia, więcej niż 15 kg! Zastosuj go już dziś i chudnij zdrowo i szybko. Jadłospis jest dokładnie rozpisany, tak, abyś wiedziała co jeść na śniadanie, obiad czy kolację. Pamiętaj, też, że świetne rezultaty daje picie ciepłej wody z cytryną około 30 minut przed każdym posiłkiem. Nie czekaj dłużej tylko zastosuj mój jadłospis. Gotowy, dobrze rozpisany jadłospis znajdziesz na następnej stronie: