Czy wiesz, że ZWYKŁE diety powstrzymują Twoje ciało przed szybką utratą tłuszczu? Zanim je zastosujesz, KONIECZNIE to przeczytaj!

Katarzyna Gurbacka-Dyplomowany dietetyk i promotor zdrowego odżywiania
Autor-bestsellera- pysznego planu jedzenia Dieta Venus

Powodem jest sam mechanizm działania typowych diet i programów treningowych, który powstrzymuje Twoje ciało przed jeszcze szybszą utratą zbędnych kilogramów.

Dzieje się tak dlatego, że typowe diety nie opierają się na wiedzy o ludzkim ciele i wiedzy na temat działania naszego metabolizmu. Są raczej wytworem kreatywności ich twórców…

Zobacz to: Prosty plan jedzenia, na którym schudniesz 10, 15 na nawet 20 kg!

Po dwóch tygodniach typowej diety, zazwyczaj osiągasz takie efekty:

1. Tracisz około 2-3 litrów wody
2. Tracisz mięśnie
3. Tracisz dosłownie odrobinę tłuszczu ( to dlatego po schudnięciu Twoje ciało jest „rzadkie”)
4. niszczysz swój metabolizm (jaki by on nie był, rozregulowany Ci nie potrzebny!)
5. Twoje ciało „programuje” się na efekt jojo. Wie, że schudniesz, ale za dwa tygodnie znowu dostanie więcej jedzenia…
6. Twoje ciało nie będzie dobrze i zdrowo wyglądać. Bez mięśni, wysuszone, za to z wielkim zapasem tłuszczu (nadal, bo on Ci nie zniknie!)

Prawda jest taka, że to nie Ty, ani nie Twój metabolizm jest problemem w walce z tłuszczem. To wina i konsekwencja stosowania typowych diet.

Im więcej ich stosujesz tym jeszcze gorsze efekty. Każda kolejna nietrafiona dieta, daje sygnał dla Twojego mózgu, że zaczął się czas „odkładania” albo „magazynowania”.
Ty jesz jak ptaszek, ograniczasz węglowodany, nie jesz słodyczy, liczysz każdą kalorię, maszerujesz jak szalona po bieżni albo z kijami w ręku i po co?… aby zgubić 1-2 kilogramy, które wrócą z nawiązką, jeszcze szybciej niż zniknęły?

Popularne: 5 produktów, których lepiej nie jeść, jeśli chcesz schudnąć?

TO NIE TAK MA BYĆ!

Musisz mieć odpowiedni PLAN. Jeśli go nie masz, to ostatecznie każda podjęta przez Ciebie typowa dieta, zrobi więcej szkody niż pożytku. Przykro mi to mówić, ale tak jest. Nie chcę, abyś była rozczarowana, bo już od TERAZ, możesz tracić na wadze, każdego dnia więcej…

Zanim zastosujesz kolejną typową, niewiadomego pochodzenia dietę, koniecznie zastosuj te 3 sprawdzone sposoby na ekstremalną utratę tłuszczu.

1. Zaprogramuj swoje ciało na MAKSYMALNE wykorzystanie odpowiednich hormonów.

Zielone światło ma leptyna. Typowe diety działają tak, że zatrzymują ważne dla szybkiego spalaniu tłuszczu hormony. Aby to zmienić, należy zastosować pewną „cwaną” i niezwykle skuteczną strategię.
pizza_1
Kiedy zmniejszamy ilość kalorii ( czyli typowa dieta) poziom leptyny spada (chudniemy wolniej). Kiedy je zwiększamy, poziom leptyny rośnie, a my chudniemy szybciej. Cały cykl spadku leptyny do poziomu kiedy przestajemy chudnąć, trwa około 4-5 dniu. Po tym ostatnim dniu, jej poziom jest tak mały, że chudnięcie właściwie zostaje zatrzymane. Mimo ograniczenia porcji, waga stoi.

Moja sprawdzona strategia polega na tym, aby co każde kolejne 5 dni całkowicie „zresetować” metabolizm. To oznacza, że co 5 dni, możesz pozwolić sobie na co tylko będziesz miała ochotę, nawet pizzę, albo spagetti, albo ciastko z kremem!!!
Ta strategia sprawi, że Ty po kilku dniach diety będziesz jeść co chcesz, a Twoje ciało znowu zacznie szybciej spalać tłuszcz, dzięki temu, że poziom leptyny znowu wzrośnie.
Pamiętaj tylko proszę, abyś sumiennie przestrzegała zasad diety przez te 4 dni. To ważne, bo inaczej „nici” z chudnięcia.

zakwaszenie organizmu

2. Przestań tracić swoje mięśnie ( zamiast tego przyspiesz jeszcze bardziej metabolizm)

Prawda jest taka, że 99% diet powoduje ogromną utratę mięśni. Jest to niedobre, ponieważ rodzi kilka ważnych konsekwencji.
Po pierwsze, NIGDY nie osiągniesz pożądanego wyglądu. Waga spadnie, ale Twoje ciało będzie obrośnięte tłuszczem. Chodź to brzmi trochę nierealnie, ale to prawda.
Kulturyści na pewno przyznają mi rację, ale jeśli jednak potrzebujesz „namacalnych” dowodów, to proszę bardzo, oto cała prawda:

64vs64

Obie kobiety ważą tyle samo. Jak sama widzisz, kobieta z lewej strony wygląda Ok, ale ta z prawej wygląda po prostu ŚWIETNIE!.
Wiek i typ sylwetki jest bez znaczenia. U kobiety z prawej strony, mięśnie zostały ładnie odsłonięte. Cała tkanka tłuszczowa została spalona. U kobiety z lewej strony, tłuszczu nadal jest całkiem sporo…

Możesz schudnąć i być po prostu szczupła, ale typowe diety pozostawią na Tobie kilogramy tłuszczu, obwisłe pośladki, „firaneczki” z tłuszczu na rękach i tak, jak przed dietą będziesz, chować się pod warstwami ubrań.

Chyba nie o to Ci chodzi?

Jeśli chcesz w 100% być dumna ze swojego ciała i nawet nago wyglądać jak boginii, zacznij spalać tłuszcz.
Mięśnie to szybki metabolizm. Szybki metabolizm to super sylwetka bez tłuszczu, tak jak kobieta z prawej strony.
Możesz łatwo osiągnąć takie efekty, mając odpowiednią strategię odżywiania i trochę ruchu. To nie musi być morderczy wysiłek na fitnesie. To może być nawet szybki, 60 minutowy spacer.
W ciągu zaledwie kilku tygodniu możesz pozbyć się tłuszczu z najbardziej niechcianych miejsc: brzucha ( tu spada najszybciej), ud i pupy.
Oprócz tego, że spalisz tłuszcz, będziesz mieć:
-lepszą kondycję,
-lepszy humor
-więcej energii

Pokażę Ci jak szybko spalić tłuszcz za pomocą jedzenia. Sprawdź to na następnej stronie

3. Naucz swoje ciało w PIERWSZEJ kolejności spalać tłuszcz ( połącz odpowiednie jedzenie z właściwym ruchem)

Szczerze mówiąc, to najskuteczniejszy sposób walki z tłuszczem. Większość osób wybiera po prostu dietę, wiele też decyduje się na jakiś rodzaj ruchu ( aerobik, zumba, fitness), ale nie zawsze te dwa programy działają na Twoją korzyść.
Wiele z tych sposobów jest wręcz dla Ciebie niebezpieczna, np. obciąża niepotrzebnie stawy, co może prowadzić do ich uszkodzenia.
Taki ruch najczęściej, nie niesie za sobą żadnych korzyści poza naszym wrażeniem, że tłuszcz powinien znikać, choć nie znika…

…a to ważne, aby dieta i rodzaj ruchu idealnie do siebie pasowały. Współpracowały, tak aby osiągnąć niesamowite wyniki.
Kiedy zrobisz to poprawnie, Twoje ciało nauczy się najpierw spalać tłuszcz.
95% sukcesu to dieta, taka która pomoże Ci schudnąć i jest dla Ciebie odpowiednia. W połączeniu z odpowiednim ruchem, stanie sie ekstremalnie skuteczną bronią w walce z tkanką tłuszczową. 

5% sukcesu to ruchJaki?

Niezawodnym i najlepszym sposobem na utratę tłuszczu jest umiarkowany wysiłek. Tak, to prawda. Nie musisz odbywać morderczych ćwiczeń na siłowni, nie musisz biegać, robić setek brzuszków czy innych trudnych ćwiczeń.
Nie potrzebujesz do tego specjalnego sprzętu. Wystarczą trampki.

Będziesz zaskoczona, jaki rodzaj ruchu jest najlepszy!

Aby szybko spalić tłuszcz najlepszy jest spacer, codziennie przez 60 minut w tempie pozwalającym na swobodną rozmowę. Jeśli pogoda jest słaba można iść na siłownię na bieżnię: 60 minut w tempie 5.5-6 km na godzinę.

W rzeczywistości, gdy jesz odpowiednie jedzenie i spacerujesz, możesz schudnąć nawet 1,5 kg na tydzień.
Zacznij od dzisiaj, a przekonasz się, że będzie to najszybciej spalony tłuszcz w Twoim życiu.

Oto, co jeszcze możesz zrobić…

Dobre jedzenie to klucz do zdrowego życia. Chciałabym podzielić się z Tobą tym dobrym jedzeniem. Pokażę Ci gdzie znaleźć mnóstwo pysznego i zdrowego jedzenia oraz właściwą dla Ciebie strategię i PLAN działania.
Ten plan, został stworzony do szybkiego i naturalnego spalania tłuszczu, tylko za pomocą jedzenia.
Poprawia problemy z trawieniem, obniża cholesterol, ciśnienie krwi, jest świetny jeśli masz cukrzycę 2 stopnia.
Doda Ci energii i sił. 
To jedzenie znajdziesz na następnej stronie!

Odkryjesz kilkanaście sztuczek, które pomogą Ci zachować piękne ciało i młody wygląd.
Przyspiesz swoje odchudzanie…kliknij przycisk poniżej, aby przejść do następnej strony, a potem ciesz się z pysznego i unikalnego jedzenia, oraz SPECJALNEJ strategii, dzięki której poczujesz się młodziej i lżej.

NAST