Jeśli jesteś na diecie i chcesz schudnąć to ściągnij już teraz moje sprawdzone „25 przepisów spalających tłuszcz” i skutecznie zacznij odchudzanie.

Obecnie bardzo wiele osób cierpi na różnego rodzaju problemy ze zdrowiem, tylko dlatego, że ich organizm jest pełen różnych toksyn. Wynika to z niezdrowego trybu życia, złego dobierania posiłków i tak dalej.

Skutki takiego zatrucia organizmu mogą być dla nas fatalne. Na krótką metę prowadzi to do pogorszenia naszego samopoczucia, mamy mniej siły i energii. Jednak długotrwale jest to jeszcze bardziej niebezpieczne. Grozi nam marskość wątroby, rak jelita grubego i wiele innych chorób, które są śmiertelnie groźne.


Organizm pełen toksyn to tykająca bomba zegarowa
, która tylko czeka, żeby zrobić nam poważną krzywdę. Na szczęście istnieją produkty, które pozwolą się nam z nich oczyścić.

Dlatego przygotowałam dla was niesamowitą mieszankę z jabłka, imbiru, cytryny oraz soli morskiej, która świetnie sprawdza się w oczyszczaniu jelit oraz całego organizmu z toksyn.

Według badań wystarczy nawet jedno jabłko dziennie, aby w zdecydowanym stopniu przyspieszyć naturalną detoksykację naszego organizmu. Oczywiście, najwięcej z jabłek wyciągniemy pijąc ocet jabłkowy…

Zobacz także: Ocet jabłkowy, eliksir życia, który jest w stanie pokonać raka!

jelitaBardzo pomocna jest również cytryna, która jest bardzo bogata w witaminę C oraz antyoksydanty. Nie przez przypadek, jest powszechnie uważana, za jeden z najlepszych sposobów na detoks jaki istnieje.Warto również zwrócić uwagę na działanie imbiru, który działa moczopędnie oraz wspomaga pracę układu pokarmowego.

Dzięki niemu oczyszczanie będzie dużo szybsze. Należy jednak pamiętać, że potrzebne będą również częstsze wizyty w toalecie, dlatego oczyszczanie jelit najlepiej przejść w dni, które całkowicie spędzamy w domu.  Dobrze sprawdzi się będzie również sól morska, która pomaga „przepchnąć” toksyny przez nasz organizm.

Na przygotowanie leczniczej mikstury z tych wszystkich składników będziesz potrzebowała zaledwie parę minut:

Składniki:

  • 2 łyżki świeżo wyciśnietego soku z cytryny
  • pół łyżeczki morskiej soli
  • łyżeczka soku z imbiru
  • pół kubka świeżego soku z jabłek
  • pół kubka, ciepłej, czystej, niegazowanej wody

Wykonanie:

Wlej pół kubka ciepłej wody do garnka i podgrzej ją na małym ogniu, ale nie tak, żeby się gotowała. Wlej ją do szklanki, a następnie dodaj soli i dobrze wymieszaj. Następnie dodaj sok z imbiru (lub 2 cm kawałek pokrojonego imbiru), cytryny oraz soku jabłkowego. Wymieszaj ponownie, a następnie wypij.

Powinnaś pić tę zdrowotną miksturę nawet 3 razy dziennie. Pierwszy raz przed śniadaniem, drugi w porze obiadowej, a trzeci koło 18-19. Ważne, aby oprócz tego w międzyczasie pić ok. 8 szklanek wody dziennie.

jelita

Pamiętaj również, że wprawdzie ta mikstura jest w pełni naturalna i zdrowa, ale mimo wszystko – w przypadku ciąży, alergii lub innych chorób czy brania leków na receptę, zawsze lepiej spytać się lekarza, zanim zacznie się oczyszczanie organizmu. Pamiętaj, że ten sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn możesz stosować od 1 do maksymalnie 7 dni. W ten sposób przyspieszysz metabolizm i pozbędziesz się niezdrowych substancji, ale powyżej tej ilości dni może on być dla Ciebie niezdrowy.

Zobacz też: