Dziś odkryłam Vegebox i od  razu zamówiłam mnóstwo zdrowych pyszności. Jestem pod wieeeelkim wrażniem tego sklepu, bo w końcu znalazłam naprawdę ekologiczne warzywa i owoce, którymi mogę karmić nawet moją 2 letnią córeczkę. Już sama nazwa kusi i zachęca do kupna. Postanowiłam zaszaleć i zamówić tylko to czego nigdy wcześniej nie jadłam. Tak więc zamówiłam musztardowca z którego można przyrządzić naprawdę fantastyczne i zdrowe dania, mnóstwo pysznych sałat jak mibuna, mitsuba czy pak choy. W wielu restauracjach te pyszności z pewnością kosztują fortunę…a można je mieć za naprawdę niewiele i to z dostawą do domu:)  dziś złożyłam zamówienie i czekam cierpliwie na zieleninę. Ma przyjechać już we wtorek:) Już nie mogę się doczekać.

Czy zamawiał już ktoś z tego sklepu?

Najbardziej ciekawi mnie smak pak choy i musztardowca, który ma (jak czytałam) lekko musztardowy, ostry smak, który bardzo lubię szczególnie w połączeniu z czosnkiem. Zapowiada się całkiem smacznie:) szukam właśnie prostych i wyglądających na smaczne przepisy. Jeśli masz jakiś sprawdzony i pyszny oczywiście przepis to nie chowaj go w szufladzie, tylko podziel się nim proszę.

Oto co zamówiłam:

Zamierzam we środę urządzić sobie ucztę:) Koniecznie podzielę się nowymi przepisami na moim blogu, więc zapraszam do oglądania , gotowania i komentowania:)