Chcesz mieć płaski brzuch w 12 dni? Zapisz się do nowej edycji programu i zdobądź 91% zniżkę. Kliknij tutaj>>Płaski brzuch w 12 dni

Przestaw swoje ciało w TRYB spalania tłuszczu, a efekty zobaczysz niemal od razu. Zastosuj 3 sprawdzone metody, które działają ZAWSZE i NA KAŻDEGO!

Często słyszę, bardzo krzywdzące i nieprawdziwe uwagi ( szczególnie w komentarzach), że najlepsza dieta to „MŻ” ( czyli mniej żryj) albo ” Jedz mniej, ruszaj się więcej”.

To nie do końca prawda, bo tempo i sukces w odchudzaniu nie zawsze zależą od kalorii.
Nasz organizm jest znacznie bardziej skomplikowany. Nasze ciała, ze względu na różną budowę, działanie hormonów, niektórych leków, inaczej reagują na różne sposoby i metody odchudzania.
Poza tym kaloria, kalorii jest nierówna.

Zapisz się do nowej edycji programu Płaski Brzuch w 12 dni>>

Czy 200 kalorii z cukierków może równać się 200 kaloriom z jabłka? NIE

Prawda jest taka …że jest wiele sposobów aby schudnąć, nie licząc ani jednej kalorii.

Oto 3 proste sposoby, które ZAWSZE na mnie działają. Są skuteczne także na moich znajomych i moje czytelniczki…

1. Na śniadanie jedz jajka!
Mogą być gotowane, smażone lub omlet, przygotowany na niewielkiej ilości masła.
Do tego warzywa: pomidor lub ogórek.
rollsy z jajek„Jajeczne” śniadanie, nie dość, że jest pyszne, to jeszcze sprawi, że zjesz mniej w ciągu dnia.
Poza tym, jajka są najzdrowszym pokarmem na ziemi, bo zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy.
Mitem jest też to, że podwyższają cholesterol!

Najnowsze badania wykazały, że jedzenie na śniadanie jajek, pomaga schudnąć.
Przeprowadzono je na grupie 152 kobiet i mężczyzn w wieku 25-60 lat, o wskaźniku BMI < 25
Podzielono je na dwie grupy. Jedna jadła na śniadanie wyłącznie jajka, druga bułkę.

Po 8 tygodniach wszystkich zważono i zmierzono. Grupa, która jadła jajka, osiągnęła takie efekty:

65% schudło (2 kg -1,3 kg).
61% zmniejszył się BMI.
34% zmniejszył się obwód w talii
16% zmniejszyła się tkanka tłuszczowa

Zobacz, że nawet takie małe zmiany, jak zmiana już tylko jednego posiłku, może bardzo wpłynąć na spadek wagi i zmniejszenie obwodów ciała.

Wystarczy na śniadanie zjeść…JAJKA.

Popularne: Jak mieć płaski brzuch w 12 dni>>

2. Ogranicz ilość spożywanych węglowodanów.

Jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na szybkie schudnięcie, bez głodzenia i liczenia kalorii.
Badania pokazują bardzo dokładnie i konsekwentnie, że osoby, które jedzą mniej węglowodanów, automatycznie chudną i utrzymują swoją wagę bez większego wysiłku.

Najlepszym sposobem, aby zmniejszyć ilość zjadanych węglowodanów, jest wyeliminowanie z diety, słodyczy, gazowanych napojów, produktów z pszenicy, produktów bogatych w skrobię.

Polecam jeść 100-150 gramów zdrowych węglowodanów dziennie, a jeśli chcesz schudnąć naprawdę bardzo szybko, możesz zjadać 50 gramów, lub nawet mniej, węglowodanów dziennie.

Ograniczenie węglowodanów ma też inną zaletę, szczególnie dla cukrzyków…obniża poziom insuliny we krwi. Dzięki temu nerki wydalają więcej sodu i wody z organizmu. Nie jesteśmy takie obrzmiałe i napuchnięte.

To co proponuję zamiast niezdrowych węglowodanów to „prawdziwe jedzenie”. Naturalne, nieprzetworzone, bez sztucznych substancji chemicznych. Takiego jedzenia jest pod dostatkiem, trzeba jedynie umieć je wybrać.
Nie jestem zwolennikiem typowej restrykcyjnej diety, polecam raczej zmianę sposobu jedzenia i zmianę stylu życia w oparciu o NIEZBITE dowody naukowe.

Jeśli masz nadwagę, problemy z wypróżnianiem się, zaparcia, wysoki poziom złego cholesterolu, trójglicerydów, masz niedoczynność tarczycy ogranicz spożywanie produktów o dużej zawartości węglowodanów.

Zobacz jak jeszcze możesz przyspieszyć odchudzanie z brzucha

3. Jedz więcej produktów białkowych.

dieta proteinowaBiałko jest w czasie odchudzania KRÓLEM wszystkich składników, jakie powinniśmy dostarczać do organizmu. Naturalne białko zmniejsza apetyt, zwiększa spalanie tłuszczu i pomaga zbudować mięśnie.

Nie wiem dlaczego, ale z jakiegoś powodu, jedzenie białka, ma dość złą reputację.

Wiele osób uważa, że białko szkodzi na nerki czy wypłukuje wapń z kości. Jednak jest to kompletną bzdurą, nie popartą żadnymi badaniami naukowymi. Odpowiednia dieta jest zdrowa i bezpieczna.

Istnieje wiele dowodów, że białko może zwiększyć spalanie tłuszczu i zmniejsza apetyt, co powoduje niemal natychmiastowy spadek wagi. Przyspiesza metabolizm, bo potrzebuje więcej kalorii do jego strawienia, niż węglowodanów czy tłuszczy.
Zwiększa uczucie sytości, co prowadzi do zmniejszenia ilości zjadanego jedzenia, niektóre badania mówią, że nawet o 440 kalorii dziennie!

Ostatni posiłek, czyli kolacja też powinna być białkowa. Najlepszym źródłem czystego i naturalnego białka jest mięso, ryby, jaja i twaróg.
Najlepiej aby znalazły się one w każdym z posiłków.

Co jeszcze możesz zrobić, aby szybciej schudnąć?

No cóż, mam coś sprawdzonego… jeśli Ci powiem, że jest pewien jadłospis, który działa i jest bardzo skuteczny, nawet jeśli ma do zgubienia, więcej niż 15 kg! Zastosuj go już dziś i chudnij zdrowo i szybko. Jadłospis jest dokładnie rozpisany, tak, abyś wiedziała co jeść na śniadanie, obiad czy kolację. Pamiętaj, też, że świetne rezultaty daje picie ciepłej wody z cytryną około 30 minut przed każdym posiłkiem. Nie czekaj dłużej tylko zastosuj mój jadłospis. Gotowy, dobrze rozpisany jadłospis znajdziesz na następnej stronie:

jak szybko schudnąć