Oto jedyna dieta na której schudnie nawet największy leń, schudniesz stosując jadłospisy z Klubu Kasi

Nowy rok to nowy początek. Wiąże się on z całkowicie nowymi okazjami w naszym życiu, możliwościami zmiany dotychczasowych nawyków, pewnej odmiany  na lepsze i właśnie z tym wiążą się tzw. postanowienia noworoczne.

Wiele osób z okazji nowego roku chętnie podejmuje te postanowienia tego typu. Jednym ich realizacja wychodzi, innym nie. Jednak dzisiaj, chciałabym przypatrzeć się najpopularniejszym z nich, ponieważ powiem szczerze – bardzo mnie to zainteresowało, więc postanowiłam popytać o to swoich znajomych oraz niektóre czytelniczki. No dobrze, w takim razie – jakie są najpopularniejsze postanowienia noworoczne?

1.Rzucić palenie

postanowienia noworoczneTo postanowienie znajduje się na samym szczycie noworocznych zobowiązań nie przez przypadek. Fakt jest faktem, bardzo wiele osób chce rzucić palenie, a początek nowego roku wydaje się doskonałą okazją.

Wszyscy wiemy, jak bardzo szkodliwe dla naszego organizmu jest ten nawyk, dlatego absolutnie zgodzę się z tym, że to bardzo dobry pomysł. Niestety, wiele osób rzuca palenie co roku, co roku nieskutecznie. Dlatego, jeżeli postanowiłaś rzucić palenie to trzymam za Ciebie kciuki!

Popularne: Dzięki tej diecie szybko oczyścisz swój organizm z toksyn!

2.Zacząć regularnie ćwiczyć

postanowienia noworoczneWiele osób nie tylko chce schudnąć, ale również marzy o tym, aby wzmocnić swój organizm ćwiczeniami. Tutaj muszę zaznaczyć – ĆWICZENIA NIE SĄ NAJLEPSZĄ METODĄ NA ODCHUDZANIE, najlepszą metodą, aby schudnąć, jest dieta. Potwierdzi to wam absolutnie każdy. Oczywiście, stanowią świetne uzupełnienie diety, ale bez odpowiedniej diety nie macie szans schudnąć.

Nie oznacza to oczywiście, że nie warto ćwiczyć, wręcz przeciwnie, ćwiczenia w odpowiednich ilościach są bardzo zdrowe dla naszego organizmu.

3. Zakochać się

postanowienia noworoczneTen punkt w dużej mierze wiąże się ze straceniem kilogramów i ćwiczeniami – kiedy wyglądamy atrakcyjniej, dużo łatwiej jest nam kogoś znaleźć, po prostu więcej osób zwraca na nas uwagę. Taka jest brutalna prawda.

Nie powinno nikogo dziwić, że to postanowienie się tutaj znalazło – w końcu miłość to jedna z najważniejszych, o ile nie najważniejsza wartość w naszym życiu.

4.Stracić zbędne kilogramy

postanowienia noworoczneZrzucenie zbędnych kilogramów jest częstym pomysłem na postanowienie noworoczne. Nic dziwnego – zwykle jest tak, w grudniu nam się za bardzo nie chciało odchudzać, bo przecież „zaraz święta i tak przytyję”, a o odchudzaniu w czasie świąt to już w ogóle nie ma sensu wspominać, bo chyba nie udało się to jeszcze nikomu (i absolutnie to rozumiem).

Oczywiście – jeżeli planujesz odchudzanie, to polecam zrobić to w mądry sposób – nie rzucaj się na cudowne diety, które i tak nie zadziałają. Zamiast tego zacznij zmianę nawyków z Dietą Venus!

postanowienia noworoczne

5. Zacząć więcej zarabiać, zmienić pracę lub dostać awans

postanowienia noworocznePrzed chwilą było trochę romantycznie, teraz dla równowagi pragmatycznie – nowy rok to nowy początek, a więc i dobry moment na to, żeby zacząć swoje życie trochę „od nowa”.

Dlatego wiele osób wybiera właśnie ten moment, aby ubiegać się o podwyżkę lub awans, albo po prostu szuka nowej pracy, a przynajmniej próbuje.

6. Zacząć się zdrowo odżywiać

postanowienia noworoczneZdrowe odżywianie jest bardzo dobre nie tylko dla tych, którzy chcą stracić zbędne kilogramy. Można nie mieć żadnych zbędnych kilogramów, a mimo to odczuwać, że moglibyśmy poprawić pracę naszego organizmu za pomocą zdrowej diety. Każdy lekarz przyzna, że zmiana stylu odżywiania na zdrowszy pomoże nam zapobiegnąć wystąpieniu wielu chorób oraz przedłuży nasze życie nawet o wiele lat.

Popularne: Ta dieta sprawi, że będziesz zdrowa i piękna!

7. Zacząć oszczędzać

postanowienia noworoczneMądrzejsze podejście do swoich wydatków wzięło się tutaj nie przez przypadek. W końcu wszyscy wiemy, jak ważne są nasze finanse, jak trudno się zarabia pieniądze, a jak łatwo się je wydaje.

Dlatego, jeżeli zaczniemy mądrzej gospodarować naszymi finansami to z całą pewnością poczujemy dużą różnicę w naszym portfelu i tak naprawdę będziemy mogli sobie pozwolić na więcej. Dobrym sposobem na oszczędzenie sporej ilości pieniędzy jest wspomniane na początku rzucenie palenia.

8. Zrobić prawo jazdy

postanowienia noworoczneWiele osób, które dotąd nie zrobiły prawa jazdy, postanawiają, że zrobią je właśnie wraz z początkiem nowego roku. To bardzo popularne postanowienie i w gruncie rzeczy dosyć łatwe do zrealizowania – w końcu nie wymaga jakichś ogromnych poświęceń ani stalowej siły woli, a jednocześnie szybko przekłada się na poprawienie naszego życiowego komfortu.

9.Nauczyć się nowego języka obcego

postanowienia noworoczneNajczęstszym wyborem jest język angielski, jednak co ciekawe coraz częściej jest to również język chiński. To jak ważny jest angielski chyba nikogo nie dziwi, w końcu jest bardzo uniwersalny, przyda się praktycznie każdemu. Dzięki niemu możemy dużo łatwiej poruszać się po świecie oraz w internecie. Poza tym obecnie prawie każdy ma kogoś z rodziny albo znajomego, kto mieszka w Wielkiej Brytanii, a to oznacza, że tym bardziej warto znać ten język.

postanowienia noworoczneNatomiast język chiński stał się tak popularny, ponieważ coraz częściej, bezpośrednio kupujemy różne produkty z tamtego kraju, a często bez znajomości chińskiego jest to dużo trudniejsze, ponieważ możemy zostać w jakiś sposób oszukani lub po prostu może nam przepaść jakaś ważna informacja.

10. Zorganizować się, lepiej zarządzać czasem

postanowienia noworoczneZacząć wstawać o wcześniejszej godzinie, przestać robić wszystko na ostatnią chwilę, lepiej zarządzać swoim czasem wolnym – jeżeli uda Ci się zrealizować te postanowienia to Twoje życie stanie się dużo wygodniejsze.

Wiele osób twierdzi, że takie postanowienia noworoczne są bardzo trudne do wdrożenia. Z własnego doświadczenia powiem, że to niekoniecznie prawda, wystarczy silna wola oraz wyrobienie sobie pewnych nawyków. Warto zaznaczyć, że a wyrobienie nawyku trwa tylko 21 dni! To wcale nie jest tak dużo. Przy okazji – dobrze o tym pamiętać również wtedy, kiedy chcemy zrzucić trochę kilogramów.

postanowienia noworoczne

11. Przejść kurs, zapisać się na szkolenie

postanowienia noworoczneZwiększenie swoich kompetencji, rozwinięcie umiejętności poprzez kurs czy szkolenie to zawsze dobry pomysł. Dlatego, jeżeli masz takie postanowienie noworoczne, to świetnie. Z własnego doświadczenia powiem wam, że takie postanowienie noworoczne jest jednym z łatwiejszych do realizacji. W końcu wystarczy się zapisać na konkretny kurs czy szkolenie i przez nie przebrnąć.

Dlatego w tym wypadku nawet nie myśl o tym, żeby sobie robić jakiekolwiek wymówki, tylko po prostu to zrób!

12. Przeczytać określoną liczbę książek

postanowienia noworoczneTrudność tego postanowienia zależy od tego, jak dużą ilość książek sobie wyznaczymy. Powiedzmy sobie jednak szczerze, jako Polacy czytamy za mało książek. Dlatego nie przejmuj się jeżeli nie uda Ci się przeczytać ich jakieś ogromnej ilości. Postaraj się po prostu zwiększyć ich ilość to i tak będzie bardzo dobrze!

Niezależnie od tego, co postanowisz na Nowy Rok – trzymam za Ciebie kciuki, ponieważ wiem, że jeżeli postanowiłaś coś zrobić, zmienić w swoim życiu to musi to być dla Ciebie naprawdę ważne. Bardzo wielu osobom postanowienia noworoczne nie wychodzą, ale to nie oznacza, że Tobie ma się nie udać. Wierzę, że Ci się uda, bo wierzę w moje czytelniczki, które są naprawdę niesamowite i nie raz udowodniły mi, że stać je na naprawdę wiele, chociażby przechodząc niesamowite transformacje z Dietą Venus!

Popularne: Kliknij, aby poznać dietę, dzięki której odchudzanie jest smaczne i przyjemne!