Istnieje wiele teorii i mitów na temat tego, co jest dobre na odchudzanie. Jako dietetyk znam wszystkie i wiem, że są one barierą utrudniającą skuteczne schudnięcie. Nie daj się im, a zwyciężysz!

Kasia Gurbacka
Dietetyk, Promotor Zdrowego Odżywiania

[dropcap]T[/dropcap]e, które wymieniam poniżej to tylko wierzchołek góry lodowej.Skupiłam się jedynie na tych najgroźniejszych! Jeśli czegoś nie zmienisz, to będziesz odchudzać się całe życie! Ja tego nie chcę, a TY?

1.JEDZ MNIEJ KALORII TO SCHUDNIESZ
mala_porcjaPrawda jest taka, że dieta niskokaloryczna kompletnie rozregulowuje metabolizm i nigdy nie pozwala schudnąć na stałe. Osoby stosujące tę dietę spowalniają swój metabolizm i przełączają go w tryb odkładania tłuszczu. Być może nie wiesz – ale o wiele ważniejsze w odchudzaniu jest to z czego pochodzą zjadane kalorie niż ile ich się zjada. Nauczę Cię jak manipulować kaloriami w każdym Twoim posiłku tak aby Twój metabolizm przyspieszył i abyś natychmiast zaczęła spalać tłuszcz. W dodatku ani przez chwilę nie będziesz głodna.

2.UNIKAJ TŁUSZCZY TO BĘDZIESZ SZCZUPŁA
Prawda jest taka, że jedzenie tzw. „odtłuszczonych” produktów powoduje, że tyjesz i czujesz się źle. Jedyny sposób na pozbycie się tłuszczu to spożywanie tłuszczu. TAK! Nie przesłyszałaś się bez odpowiedniego tłuszczu w diecie chudnięcie jest niemożliwe. A odpowiednia dawka tłuszczu każdego dnia, zamieni Twój organizm w kocioł spalający tłuszcz! Już niedługo dowiesz się dokładnie jakie tłuszcze uwzględnić w każdym Twoim posiłku aby zmienić swój metabolizm w maszynę do spalania zbędnych kilogramów i to na zawsze.

==>Zastosuj rewelacyjny Program Żywieniowy dzięki któremu schudniesz…
jedząc smaczne i obfite posiłki

3.NAJSZYBCIEJ SCHUDNIESZ NIE JEDZĄC WĘGLOWODANÓW
Prawda jest taka że jeżeli spróbujesz stosować dietę nisko-węglowodanową przez dłuższy okres to będziesz osłabiona, będziesz czuła się fatalnie (migreny, zaparcia). Jak tylko znowu zaczniesz jeść węglowodany – błyskawicznie spuchniesz jak balon. Wcale nie musisz rezygnować ze wszystkich węglowodanów aby się odchudzić. Dokładnie wyjaśnię Ci które węglowodany pomogą Ci spalić zbędne kilogramy i dadzą Ci energię na cały dzień. Powiem Ci też jakich węglowodanów powinnaś unikać.

4.JEDYNY SPOSÓB NA ODCHUDZANIE TO TABLETKI I SUPLEMENTY ODCHUDZAJĄCE
Prawda jest taka, że nie potrzebujesz niczego więcej niż odpowiednie jedzenie i odpowiednio ułożony plan żywieniowy aby bardzo szybko osiągnąć idealną figurę. Firmy produkujące te specyfiki okłamują nas i sprzedają jedynie złudzenia, że dzięki nim schudniemy. Żaden suplement nie sprawi że schudniesz jeśli nie zastosujesz właściwych zasad żywienia i nie będziesz spożywać odpowiednich posiłków. Nauczę Cię jak wykorzystać moc naturalnego pożywienia – składników pokarmowych przyspieszających metabolizm o wiele bardziej niż jakakolwiek „cudowna” pigułka. Najważniejsze jest to, że jak już zastosujesz tę wiedzę to pozostaniesz szczupła na zawsze.

==>dobre jedzenie, które spala tłuszcz

5.SCHUDNIESZ DZIĘKI DIETETYCZNEMU JEDZENIU
Prawda jest taka, że wszystkie niskotłuszczowe, bezcukrowe produkty zawierają składniki przez które tyjesz. Niestety, przemysł spożywczy oszukuje nas ponieważ ludzie za nim stojący chcą jedynie zarabiać więcej pieniędzy. My płacimy za to cenę swoim zdrowiem. Już wkrótce dowiesz się dokładnie które ze składników tych produktów powodują, że większość z nas raczej przybiera na wadze zamiast chudnąć. Aby cieszyć się już zawsze wspaniałą figurą musisz zapomnieć o tych wszystkich kłamstwach którymi bombardują nas media. Gdyby było w tym choć trochę prawdy to czy tak trudno byłoby Ci się odchudzić?

W TAKIM RAZIE JAK SCHUDNĄĆ RAZ NA ZAWSZE?…
Może zamiast robić to co do tej pory, zrób coś co naprawdę zadziała! Jedyną skuteczną „pigułką na odchudzanie” jest odpowiednie jedzenie. Jeżeli przez lata próbowałaś tych samych sposobów, tych samych modnych diet odchudzających i nie pozbyłaś się zbędnych kilogramów to czy nie sądzisz, że powinnaś spróbować czegoś innego?

Czy nie czas poszukać innych metod odchudzania?

Jedyną, najskuteczniejszą metodą jest odpowiednie jedzenie, które będzie Ci smakować. Po to, abyś mogła je jeść przez dłużysz czas, a przy tym schudnąć tyle ile zapragniesz. To jedzenie zawiera mnóstwo cennych składników odżywczych, witamin i minerałów. Po nim nie będziesz czuła się osłabiona, senna, nie wypadną Ci włosy i nie pojawią się białe plamki na paznokciach.
To jedzenie znajdziesz na następnej stronie.

 

jedzenie przyspieszające odchudzanie przepisy