CZY JESTEŚ GOTOWA NA NOWE WYZWANIE?

PŁASKI BRZUCH W 12 DNI POWRACA!

Nowe jadłospisy,

Nowe przepisy,

Nowe treningi,

Nowa, lepsza cena, ale...

NOWE OSOBY PRZYJMUJEMY JESZCZE TYLKO PRZEZ:

Z okazji Dnia Kobiet tylko 77 zł!

 zamiast 97 ZŁ

(Utrata wagi albo zwrot pieniędzy!)

A jeśli jeszcze nigdy się ze mną nie odchudzałaś, to musimy sobie coś wyjaśnić...

To nie jest żaden „wspaniały” trik. Taki jakich pełno w Internecie.  

To nie jest cudowna pigułka, po której rzekomo chudnie się bez wysiłku, ani cudowna dieta reklamowana przez celebrytów.  

Ja chcę Ci zaproponować coś zupełnie innego. Przepisy i system, który zastosujemy, zadziałały wspaniale na mnie, na wiele moich klientek i wierzę, że zadziałają też na Ciebie.  

Ale nie zamierzam sugerować, że każdy, kto weźmie udział w programie, schudnie i będzie miał płaski brzuch.  
Nie mam pojęcia, ile schudną osoby, które do nas dołączą – podejrzewam nawet, że wiele z nich nie będzie miało żadnych rezultatów (zwłaszcza jeśli nie będą stosowały się do zawartych w programie wskazówek).  

Ok, cieszę się, że sobie to wyjaśniłyśmy.

A teraz pozwól, że pokażę Ci...

Co dla CIEBIE przygotowałam?

Przede wszystkim to nie jest typowa dieta. Taka, jakich wypróbowałaś już pewnie całe mnóstwo.  

W tym programie nie ma lania wody – tylko najlepsze przepisy i wypróbowane w boju sposoby, które działają.  

I wszystko jest bardzo łatwe. 

Wszystkie informacje zawarłam w kilku krótkich e-bookach, które przeczytasz jeszcze dziś wieczorem.  

Od razu po przeczytaniu zrozumiesz, na czym to polega i dlaczego działa ten system odchudzania, z którego skorzystało już kilka tysięcy osób.  

Wszystko jest bardzo proste, a niezbędne produkty kupisz w najbliższym sklepie.

Ale to o wiele więcej
niż tylko płaski brzuch

Zobacz sama co piszą uczestniczki, które zaczynały swoje odchudzanie od poprzednich
edycji programu PŁASKI BRZUCH W 12 DNI:

Oto co dokładnie dostajesz...

Program PŁASKI BRZUCH W 12 DNI składa się tym razem aż z 4 wersji jadłospisów. Wersja z mięsem dla Ciebie, wersja bez mięsa dla Ciebie, wersja z mięsem dla Twojego mężczyzny, wersja bez mięsa dla Twojego mężczyzny. Możecie stosować wersję mięsną lub bezmięsną. Możesz też zrobić wersję mieszaną, wybierając posiłki wg uznania.
W planach jedzenia znajdziesz też szczegółowe przepisy i instrukcje przygotowania wszystkich posiłków. Nie martw się, wszystko robi się szybko i maksymalnie prosto. Poradzi sobie każdy, nawet ten, kto na co dzień nie gotuje.  
Dostajesz też szczegółową listę zakupów, z którą możesz udać się do sklepu jeszcze dzisiaj. Na tej liście nie znajdziesz żadnych wyszukanych, drogich i trudnodostępnych produktów. 
Otrzymasz też listę zamienników, dzięki której poradzisz sobie, nawet jeśli czegoś nie lubisz lub jesteś uczulona na jakieś produkty. 
Plany jedzenia zostały opracowane wg specjalnej formuły, która gwarantuje uzyskanie widocznych efektów już w ciągu 12 dni.
Program może być stosowany nawet przez osoby z chorobami  tarczycy, Hashimoto, celiakią, nieceliakalną nietolerancją glutenu, nietolerancją laktozy, z alergiami na białka mleka, z chorobami autoimmunologicznymi. (Osoby chore powinny pozostawać pod opieką lekarza i przyjmować swoje lekarstwa).
Każda z uczestniczek programu otrzymuje zaproszenie do prywatnej grupy na Facebooku, w której dokładnie wszystko Ci wyjaśnimy. Np. co możesz pić, co zrobić, jeśli, któryś z produktów Ci nie smakuje lub jesteś na niego uczulona. Jak zamieniać posiłki, jeśli będzie taka potrzeba.
Co zrobić, jeśli jesz zgodnie z planem, a nadal czujesz się głodna (ta informacja była prawdziwym przełomem w odchudzaniu wielu moich klientek i to właśnie po wielu latach stosowania diet i efektu jojo). 
Zdradzę Ci też 12 przepisów na wytrawne przekąski, dania główne, słodką pieczoną owsiankę i pełnowartościowe koktajle.

Sporo tego, ale wszystko jest bardzo proste w zastosowaniu, a przygotowanie zajmie Ci dosłownie kilka minut dziennie. No i najważniejsze – to działa…

Zobacz co będziemy jeść..

Nie zostajesz z tymi planami sama...

Będę Cię wspierać na każdym kroku tak, że nawet na chwilę nie zostaniesz sama…  

Wiele programów polega na tym, że dają Ci po prostu rozpisaną dietę i zestaw ćwiczeń, ale bez odpowiedniego wsparcia.  

Co jest bardzo słabe, ponieważ każda z nas jest inna i w różny sposób reagujemy.  

I dlatego, kiedy wydarzy się coś niespodziewanego, to bardzo łatwo wypadamy z rytmu i później trudno jest powrócić na właściwe tory.

Dlatego w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy naszych dietetyczek Ani i Iwony, które z przyjemnością odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Z Anią i Iwoną możesz skontaktować się  w naszej grupie na Facebooku lub po prostu możesz napisać maila i pytać o wszystko, co jest związane z Twoją zdrową dietą. 

Dziewczyny są specjalistkami z ogromnym doświadczeniem. 

Zobacz sama, kto będzie Cię prowadził...

Anna Sternicka
Jestem dietetykiem, absolwentką Żywienia Klinicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. 

Posiadam także tytuł magistra biologii, dzięki czemu zagadnienia związane z fizjologią ludzkiego organizmu są mi bardzo bliskie.

Praca dietetyka to dla mnie połączenie pasji związanej z gotowaniem z szerzeniem wiedzy o zdrowym stylu życia i racjonalnym odżywianiu.

Specjalizuję się w żywieniu osób z nadwagą i otyłością oraz z chorobami jelit, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Swoją wiedzą z zakresu psychodietetyki staram się wspierać podopiecznych w procesie zmiany i pomagać im w kształtowaniu nowych, zdrowych i przyjemnych nawyków.

Iwona Pawłowska
Jestem dietetykiem z 7-letnim doświadczeniem. Ukończyłam studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

Specjalizuję się w pracy z osobami odchudzającymi się oraz z chorobami, w których dieta to nie tylko jedzenie, ale element leczenia, jak, np.: choroby tarczycy, cukrzyca i insulinooporność, choroby układu pokarmowego, nadciśnienie.  Prywatnie jestem żoną i mamą 1,5-rocznej Zuzi.

A oprócz tego wszystkiego  dostaniesz zaproszenie do ...

ZAPROSZENIE DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY WSPARCIA NA FACEBOOKU

Uczestniczki poprzednich edycji PŁASKIEGO BRZUCHA uwielbiały tę grupę i wspaniałe, wspierające środowisko, które udało nam się stworzyć.

  • Dzięki temu będziesz mogła zaprzyjaźnić się, wspierać i wymieniać doświadczenia z innymi uczestniczkami.  
  • Będziesz miała przez cały czas wsparcie i pomoc od innych osób zmagających się z tymi samymi problemami.
  • Dostaniesz szybką odpowiedź na każde pytanie tak, że nigdy nie utkniesz w miejscu, zastanawiając się co robić dalej...
  • Dodatkowo dostaniesz mnóstwo inspiracji i motywacji od innych uczestniczek co pomoże Ci wytrwać do końca.
  • Będziesz miała bezpośredni dostęp do mnie i do członków mojego zespołu i przez cały czas możesz liczyć na naszą pomoc.  

Będzie mnóstwo zabawy, pozytywnej energii i nowych przyjaźni.

Ale gdyby to Ci nie wystarczyło to w grupie na Facebooku zadbamy także o ...

CODZIENNĄ DAWKĘ RUCHU I HORMONÓW SZCZĘŚCIA

Zamienimy naszą grupę wsparcia na Facebooku w wirtualny fitness klub. We wszystkich zajęciach możesz brać udział w czasie transmisji live lub odtworzyć nagranie później w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zobacz sama jak to wygląda:)

Płaski brzuch, jędrna pupa

W poniedziałki, środy i w piątki robimy trening na płaski brzuch, jędrną pupę i silne ciało. Zajęcia prowadzi nasza trenerka Agnieszka Skiba Domańska. Agnieszka pisze o sobie:

"Jestem trenerem personalnym oraz trenerem medycznym. 

Od wielu lat prowadzę zajęcia personalne na siłowni, pomagam usprawniać moich klientów oraz zarażam miłością do aktywności. 

Wielu osobom pomogłam osiągnąć założone cele i poprawić ogólne samopoczucie. Pracy z ciałem uczyłam się również przez taniec. 

Przez ostatnie 15 lat reprezentowałam Polskę na międzynarodowych zawodach tańca breakdance

Aktualnie uwielbiam uczyć się nowych form ruchu, dźwigam ciężary i staram się dużo spacerować - w sezonie po górach.

Mam nadzieję, że dzięki wspólnym treningom  online nie tylko poczujecie się lepiej, ale także poznacie lepiej swoje ciało. Do zobaczenia 🙂 "

SALSA I BACHATA

W czwartki i soboty zajęcia taneczne salsa i bachata. Prowadzi Liana Anna Lewińska. Liana napisała o sobie:

"Jestem właścicielką Lion Dance Studio oraz tancerką najwyższej międzynarodowej klasy S w tańcach latynoamerykańskich.

Ukończyłam studia o kierunku Taniec - specjalizacji Choreograf, posiadam również uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją Taniec Towarzyski, z wyróżnieniem i rekomendacją od Agustina Egurroli.

Przez 6 lat byłam tancerką Teatru Tańca V6 w Łodzi, biorąc udział w spektaklach "Bal wampirów. Wieczność", "Ach... Ten Nowy York", "Aquarius", "Północ w Paryżu".

Od 5-go roku życia rozwijam się w wielu technikach tanecznych, tj. taniec towarzyski, klasyczny, współczesny, modern jazz, hip hop, bachata i salsa. 

Dostałam rekomendację od prekursorów bachaty sensualnej - Korke i Judith.

Asystowałam w warsztatach takim gwiazdom jak Captain Salsa, Carlos Espinosa, Luis Vazquez, La Epoca czy Azael. Prowadziłam warsztaty m.in. na Salsa Congress Black&White w Austrii, Yorkshire Salsa Congress w UK, jak również za oceanem w Nashville. 
Na zajęciach ze mną wzmocnicie pewność siebie, nabierzecie kobiecych ruchów i gracji, rozwiniecie koordynację ruchową i świadomość ciała, rozruszacie bioderka i przede wszystkich będziecie się świetnie bawić przy gorących rytmach bachaty i salsy.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

We wtorki zajęcia "zdrowy kręgosłup" z trenerką Moniką Stryjewską.

Cześć! Nazywam się Monika Stryjewska. Jestem certyfikowanym instruktorem zajęć grupowych fitness. 

Specjalizuję się przede wszystkim w ćwiczeniach prozdrowotnych typu “zdrowy kręgosłup”. 

Prowadzę zajęcia w klubach fitness na terenie Gdańska oraz treningi online. Cały czas doskonalę swój warsztat i poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Moja historia z ćwiczeniami “zdrowy kręgosłup” zaczęła się wiele lat temu, gdy sama zmagałam się poważnym urazem. Treningi nauczyły mnie ogromnej dyscypliny, poczucia własnego ciała, pozwoliły wrócić do sprawności i znów cieszyć się życiem. 

Co więcej - stały się moim największym hobby 🙂 Staram się zarazić miłością do tej formy ćwiczeń jak najwięcej osób. Z całego serca zachęcam Cię do wspólnych, regularnych treningów i gwarantuję, że poczujesz się po nich rewelacyjnie!

Jak sama widzisz, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twoje wyzwanie zakończyło się sukcesem.

Będziemy Cię wspierać na głębszym, bardziej osobistym poziomie tak, abyś na pewno osiągnęła rezultaty, na których Ci zależy...

JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?

Cena poprzedniej edycji programu PŁASKI BRZUCH W 12 DNI wynosiła 97 zł. Tym razem otrzymujesz aż 4 wersje całego programu o łącznej wartości co najmniej 194 zł.

Wartość treningów online, wsparcia i motywacji, którą otrzymasz od pozostałych uczestniczek tej edycji — bezcenna.

Ty Jednak nie musisz płacić  nawet połowy tej kwoty...

TO WSZYSTKO, CZYLI:

Na każdy dzień aż cztery, pyszne wersje jadłospisów:
- z mięsem i bezmięsny dla Ciebie,
- z mięsem i bezmięsny dla Twojego mężczyzny.
Szybkie i  proste przepisy kulinarne z łatwo dostępnych, zdrowych składników.  
Szczegółowa lista zakupów, z którą szybko wszystko kupisz w najbliższym sklepie. 
Lista zamienników, jeśli czegoś nie lubisz lub masz na coś alergię.
Prywatna grupa wsparcia na Facebooku, w której dostaniesz ogromną dawkę motywacji od innych uczestniczek wyzwania.
Opieka naszych mądrych i doświadczonych dietetyczek Ani i Iwony.  
Trening online 5 razy w tygodniu (trening na płaski brzuch i jędrną pupę, salsa i bachata, zdrowy kręgosłup)
Przepisy na rozgrzewające napoje.

Może dziś być Twoje za jedyne 77 zł.

NOWE OSOBY PRZYJMUJEMY JESZCZE TYLKO PRZEZ:

Z okazji Dnia Kobiet tylko 77 zł!

 zamiast 97 ZŁ

(Utrata wagi albo zwrot pieniędzy!)

GWARANCJA SUKCESU

Utrata wagi albo zwrot pieniędzy!

Gwarantuję Ci na 100%, że będziesz zachwycona tym, co otrzymasz albo oddam Ci Twoje pieniądze, a Ty i tak będziesz mogła wszystko zatrzymać.  

Tak, to prawda. Nie musisz nic odsyłać, bo przecież to są materiały elektroniczne. Wystarczy, że wyślesz mi maila, a ja zwrócę Ci Twoje 77 zł. 

Czy to uczciwa propozycja?  

Zaczynamy już niedługo, więc dołącz do nas, zanim będzie za późno.  

Dziękuję Ci za czas, który poświęciłaś na przeczytanie tej oferty i do usłyszenia już wkrótce.  

Katarzyna Gurbacka  

PS. Jeśli jesteś jedną z tych osób (taką jak ja), która czyta tylko nagłówek i koniec, to poniżej znajdziesz krótkie podsumowanie.  

Wysyłam Ci materiały (w formie elektronicznych e-booków *.pdf), z najnowszą edycją programów odchudzających PŁASKI BRZUCH W 12 DNI. Oczywiście dostajesz też dostęp do prywatnej grupy na Facebooku i moją osobistą pomoc.  

Wszystko kosztuje tylko 77 zł, ale ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie ma żadnych haczyków. Nie ma żadnych zobowiązań z Twojej strony. Żadnych późniejszych ukrytych opłat ani nic takiego.  

W dodatku, jeśli program Ci się nie spodoba, wystarczy, że do mnie napiszesz i zwrócę Ci wszystko, co zapłaciłaś. Oczywiście, nie musisz mi nic odsyłać, bo to są materiały elektroniczne.  

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

To wszytko wygląda bardzo dobrze, ale skąd mam wiedzieć, czy zadziała na mnie?

Odpowiedź będzie inna dla każdej uczestniczki i zależy od wielu różnych czynników. Powinnaś poważnie rozważyć tę ofertę, ponieważ…

  • Odkryjesz, że możesz jeść więcej, a mimo to tracić na wadze, a co najważniejsze uniknąć unicestwiających wszelkie wysiłki napadów wilczego apetytu.
  • Oszczędzisz kilkaset złotych, zastępując karnet do siłowni ćwiczeniami w domowym zaciszu.
  • Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi zaprzyjaźnisz się na długie lata.
  • Odkryjesz, jak działa Twój organizm i jak poradzić sobie z tym, co blokuje Cię zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym...

Co takiego niezwykłego jest w tych wyzwaniach?

To nie są typowe programy odchudzające. Opierają się one na trzech równorzędnych zasadach, uzdrawiającej mocy ruchu, mocy zdrowego jedzenia i mocy uzdrawiających emocji. Tw wyzwania nie powstały po to, aby pokazać kobietom „co mają jeść”, tylko po to, aby pokazać im, jak mogą poprawić swoje życie dzięki kilku prostym zasadom. W czasie tego wyzwania odkryjesz moc wspaniałych produktów spożywczych. Nauczysz się korzystać z codziennej porcji ruchu. Odkryjesz jak wykorzystać siłę swoich emocji, nawet jeśli akurat przeżywasz jakiś kryzys…

Co zrobić, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty dzięki temu programowi?

Bardzo dobre pytanie. Najprostsza odpowiedź to po prostu stosuj ten program. W poprzednich wersjach tego programu wzięło udział już ponad 3 625 osób, które średnio straciły 7 kg, 12 cm i 2 rozmiary w ciągu 30 dni. Ta wersja jest wynikiem naszej wieloletniej już pracy i zdobytych doświadczeń.

Co, jeśli czegoś nie lubię lub nie mogę jeść?

Doskonale wiem, że wiele osób ma swoje preferencje żywieniowe lub cierpi na alergie dlatego przygotowaliśmy listę zamienników. Każdy posiłek z łatwością można dostosować do swoich potrzeb.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Nie mogę zagwarantować Ci rezultatów, ale mogę Ci obiecać, że jeżeli potraktujesz ten program poważnie to po jego ukończeniu będziesz inną osobą. Silniejszą, pewniejszą siebie i bardziej doświadczoną...

Zgodzisz się ze mną, że nie ma nad czym się zastanawiać. Te najbliższe 30 - 60 sekund może zaważyć na całym twoim życiu, więc nie czekaj i podejmij wyzwanie.

Nadszedł czas, aby zatroszczyć się o siebie i przestać dźwigać ten ciężar, który spoczywa na Twoich barkach i ciągnie cię w dół.  

Życzę Ci zdrowia, szczęścia i odkrycia najlepszej wersji samej siebie.

Katarzyna Gurbacka

Dietetyczka, specjalistka od odchudzania, propagatorka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci

P.S. Muszę Cię prosić o pośpiech. Jak już się zbierze pełna grupa, to będę musiała wyłączyć tę stronę, a to oznacza, że wtedy nie będziesz już mogła skorzystać z tej propozycji. 

PPS. Nie ponosisz żadnego ryzyka. Chroni Cię moja 30-dniowa gwarancja satysfakcji. Więc możesz wypróbować wszystkie przepisy, plany jedzenia, wziąć udział w naszych spotkaniach online i treningach i jeśli będziesz niezadowolona, to po prostu poprosisz o zwrot zapłaconej kwoty.

NOWE OSOBY PRZYJMUJEMY JESZCZE TYLKO PRZEZ:

Z okazji Dnia Kobiet tylko 77 zł!

 zamiast 97 ZŁ

(Utrata wagi albo zwrot pieniędzy!)

Efekty osób, które zaczynały odchudzanie od poprzednich edycji programu PŁASKI BRZUCH W 12 DNI...

NOWE OSOBY PRZYJMUJEMY JESZCZE TYLKO PRZEZ:

Z okazji Dnia Kobiet tylko 77 zł!

 zamiast 97 ZŁ

(Utrata wagi albo zwrot pieniędzy!)