"Kasiu, ze mną jest coś nie tak.  
Znasz mnie przecież. Jestem aktywna i zazwyczaj zdrowo się odżywiam, ale w ciągu ostatnich 6 miesięcy przytyłam o 7 kg. Nie mam pojęcia dlaczego? Oczywiście próbowałam jeść mniej i więcej się ruszać, ale to nie działa już tak jak kiedyś…

Serce mi zamarło…  

W czasie ostatnich kilku miesięcy, gdy się z nią spotykałam, zauważyłam, że trochę przytyła. 

Nic nie mówiłam, bo nie chciałam jej sprawiać przykrości. Widziałam w jej oczach, że męczy się z tym i jest z nią coraz gorzej.  

I w czasie tej rozmowy zauważyłam, że:

 • Ona czuła się zakłopotana. Założyła obszerną bluzkę, aby ukryć nadmiar ciała (ale przez to czuła się jeszcze gorzej)…
 • Ona czuła się tak, jakby robiła coś złego, chociaż wiedziałam, że stara się z całych sił…
 • I jej pewność siebie, która kiedyś od niej biła na odległość, teraz prawie zupełnie znikła.

  Jeśli ta sytuacja wydaje Ci się znajoma…

  to posłuchaj uważnie, co Ci powiem, ponieważ…     

  Doskonale wiem, dlaczego w pewnym wieku spotyka to wszystkie kobiety. I dlaczego „stare sztuczki”, takie jak „jedz mniej i więcej się ruszaj” przestają działać.  

  Tak naprawdę:

  • Obcinanie kalorii.
  • Długie ćwiczenia.
  • Diety typu „niskowęglowodanowa”, wysokotłuszczowa, keto, czy proteinowa nie dają żadnych efektów, jeśli skończyłaś już 40 lat.
  • Mało tego, mogą one też fatalnie wpłynąć na Twoje zdrowie i odporność.

   TO, CO DZIAŁAŁO NA CIEBIE, GDY MIAŁAŚ 20 LAT,
   TERAZ JUŻ SIĘ NIE SPRAWDZI...

   Dzieje się tak dlatego, że W Twoim organizmie zachodzą pewne zmiany hormonalne, które sprawiają, że to, co działało na Ciebie, gdy miałaś 20 lat, teraz już się niestety nie sprawdzi.  

   Wiem, że to zła wiadomość…

   Nikt nie lubi patrzeć w lustro i smucić się, że nie ma już takiej sylwetki jak kiedyś…
   Nikt nie lubi wkładać ulubionych ubrań, tylko po, to aby przekonać się, że są już za ciasne… Nikt nie lubi wstydzić się swojego ciała i ukrywać go przed wzrokiem innych…  

   Nie martw się. Wiem, że Ty zasługujesz na coś więcej.  

   A ja jestem tu po to, aby Ci pomóc. 

   Zdradzę Ci…  

   • Co rozregulowuje Twój system hormonalny i sprawia, że ŻADNA DIETA na Ciebie nie działa, nawet jeśli starasz się z całych sił.
   • Dlaczego Twoje ciało przestaje spalać tłuszcz i nie korzysta, ze zgromadzonej w nim energii (i jak odwrócić ten proces).
   • Dlaczego prawie, każda kaloria, którą zjadasz, zamienia się w groźny tłuszcz wisceralny…
   • Jak uzdrawiające jedzenie, odpowiednia dawka ruchu i właściwe nastawienie psychiczne mogą przywrócić równowagę w twoim organizmie i zapoczątkować transformację, o której marzysz...  

   Dobra wiadomość jest taka, że TO DZIAŁA! 

   To, co zamierzam Ci powiedzieć, pomogło już wielu kobietom pozbyć się średnio 7 kg, 12 cm, i 2 rozmiarów ubrań.  

   Mówię średnio, ale to nie są „średnie rezultaty”.  

   Niektóre z tych dziewczyn schudły nawet 16 kg a do tej pory nic na nie nie działało.  

   Właściwie to już nie mogę się doczekać, kiedy sama usłyszysz historie tych wspaniałych kobiet opowiedziane ich własnymi słowami. Jestem pewna, że sprawią one, że pozbędziesz się jakichkolwiek wątpliwości na temat tego, czy jest jeszcze dla Ciebie jakaś nadzieja.  

   Ale zanim to zrobię, pozwól, że zdradzę Ci mój sekret...  

    Nie zawsze byłam tak zadowoloNa z życia, jak na tym zdjęciu.

   Był taki czas, kiedy nie miałam sił, aby rano wstać z łóżka. Byłam całkowicie wyczerpana i ciągle odczuwałam ból.  

   Z powodu stresu, złej diety, intensywnych ćwiczeń byłam na skraju wyczerpania. Przez prawie 6 miesięcy czułam lęk i strach, nie mogłam jeść, nie wychodziłam z domu, nawet nie chodziłam do sklepu po zwykłe zakupy.  

   Prawie z nikim nie rozmawiałam. Czułam się zamknięta w sobie jak muszla, leżąc na dnie depresji. 

   Jednak z jakiegoś dziwnego powodu, po głowie krążyła mi jedna myśl, która, jak teraz to wspominam, uratowała mi życie.

   Coś mówiło mi, wyjdź z domu i idź przed siebie. I tak zrobiłam. Każdego dnia znajdowałam w sobie motywację aby wybrać się na krótki 30 minutowy spacer. I coś zaczęło się zmieniać.  

   Czarne myśli zaczęły znikać i zastąpiło je silne przekonanie, że tym razem uda mi się pozbierać. Rozpoczęłam pracę nad sobą. Odkryłam niesamowitą moc zdrowego jedzenia, moc uzdrawiającego ruchu i cuda, które może zdziałać właściwe nastawienie psychiczne.

   I wtedy zrozumiałam, że... 

   STRES SPRAWIA, ŻE ZMIENIA SIĘ SPOSÓB W JAKI ORGANIZM KORZYSTA Z TŁUSZCZU…

   Stres jest nieodłączną częścią życia. Szczególnie jeśli masz dzieci, rodzinę, pracę albo własny biznes. Czy masz zbyt wiele stresu?  

   To zależy, każdy reaguje inaczej.  

   Na przykład ja, kiedy jestem zestresowana całkowicie, zamykam się w sobie…  

   Często w takiej sytuacji sięgałam po jakąś słodką przekąskę, aby się uspokoić albo robiłam się rozdrażniona i wpadałam w depresje. Przestawałam dbać o siebie i znajdowałam coraz więcej wymówek, aby zrezygnować ze spaceru, treningu czy czasu przeznaczonego na odpoczynek.  

   Niestety, te moje reakcje na stres szkodziły mi nie tylko na poziomie mentalnym… Sprawiały, że w moim życiu pojawiało się jeszcze więcej stresu, przez co coraz szybciej przybierałam na wadze… 

   Zobacz, co się dzieje… Kiedy masz 20 lat, Twój organizm z łatwością wytwarza wszystkie niezbędne hormony i utrzymuje wszystko w równowadze. Nawet jeśli jesteś zestresowana.  

   Dlatego o wiele łatwiej jest zachować szczupłą sylwetkę, gdy się ma 20 lat niż wtedy gdy masz już 30.

   Z biegiem lat stres powoduje, że system hormonalny w naszym organizmie nie działa już tak dobrze, jak kiedyś. Wzrasta poziom kortyzolu i adrenaliny (tzw. hormonów stresu) a ich nadmiar sprawia, że automatycznie obniża się poziom „dobrych hormonów” odpowiedzialnych za dobre samopoczucie i szybki metabolizm, takich jak endorfiny czy hormony tarczycy.  

   Czyli mówiąc bardzo prostym językiem, zależy nam na tym, aby mieć jak najmniej „hormonów stresu” i jak najwięcej „hormonów szczęścia”.  

   Niestety, z powodu siedzącego trybu życia, złego jedzenia, stresującej pracy i upływających lat poziom „hormonów stresu” wzrasta z każdym upływającym rokiem, a poziom „hormonów szczęścia” niebezpiecznie spada.  

   Kiedy ta równowaga hormonalna jest już bardzo zaburzona, zaczyna się tzw. „burza hormonalna”. Gwałtownie spowalnia metabolizm, wzrasta poziom najniebezpieczniejszego tłuszczu trzewnego, obniża się nastrój. Możesz też cierpieć na migreny, wzdęcia, utratę włosów, odczuwać niepokój, a nawet panikę.  

   Dlatego odchudzanie jest takie trudne. Wszystko przestaje działać i to zupełnie bez Twojej winy… Im bardziej się starasz schudnąć, tym bardziej Twoje ciało Ci w tym przeszkadza.  

   DŁUGIE I ZBYT INTENSYWNE ĆWICZENIA 
   UTRUDNIAJĄ ODCHUDZANIE!

   Dlatego właśnie dojrzałym kobietom tak trudno jest schudnąć...

   Szczególnie jeśli do tego wszystkiego dołożą jeszcze długie, wyczerpujące treningi. Zbyt duża aktywność fizyczna może wręcz zatrzymać utratę tłuszczu.  

   Jak pewnie wiesz, w czasie intensywnego wysiłku fizycznego organizm czerpie energię z glukozy znajdującej się we krwi. Problem polega na tym, że we krwi możemy mieć maksymalnie mniej więcej 4 gramy glukozy. To mniej niż 1 łyżeczka do herbaty.  

   Gdy ćwiczysz zbyt długo lub zbyt intensywnie poziom glukozy we krwi gwałtownie spada, a to powoduje reakcję stresową i wzrost „hormonów stresu”.

   Zadziwiające, prawda?  

   Ćwicząc mniej, szybciej schudniesz.  

   Zauważyłaś, że co chwila pojawia się moda na jakąś nową dietę?  

   Teraz wszyscy stosują:

   • Dietę keto, lub 
   • Post przerywany.
   • Dietę wysokobiałkową.
   • Dietę niskotłuszczową.
   • Dietę paleo…  

   Mam pytanie… skąd wiesz, jaka dieta będzie dobra dla Ciebie?  

   Bo mówiąc szczerze, znam osoby, które schudły na tych modnych dietach, ale znam też mnóstwo osób, na które zupełnie nie zadziałały, chociaż dieta była skrupulatnie przestrzegana.  

   I wiesz, co zauważyłam?  

   Te diety mogą być dobre dla osób, które łatwo chudną. Świetnie działają na młode dziewczyny, które nie mają jeszcze dzieci, tylu obowiązków i stresów, ale większość dojrzałych kobiet, z którymi pracowałam, nie miała na tych dietach żadnych efektów...

   CO w takim razie działa na dojrzałe kobiety? 

   To bardzo proste… Musisz sama odkryć to coś. To, co najlepiej zadziała na Ciebie.  

   • Coś, co pomoże Ci obniżyć stres tak, że Twój organizm nie będzie już produkował zbyt dużo kortyzolu, przez który odkładasz tłuszcz po każdym nawet najmniejszym posiłku.  
   • Coś, co jest łatwe w zastosowaniu, bez rewolucyjnych zmian w Twoim życiu, bez spędzania godzin w kuchni na przygotowywaniu wyszukanych posiłków każdego dnia.  
   • Coś, co będzie dobre dla Twoich hormonów, dzięki czemu schudniesz o wiele łatwiej.  
   • Coś, co da Ci szybko dużo sił, motywacji i energii, dzięki czemu będziesz mogła wytrwać na tym planie przez długi czas…

   Zajęło mi sporo czasu, zanim do tego doszłam, ale pracując z tysiącami kobiet po czterdziestce, w końcu odkryłam program, który każdy może zastosować i dopasować do siebie.  

   W poprzednich wyzwaniach moje dziewczyny schudły średnio 7 kg, 12 cm …i 2 rozmiary. I wszystko jest bardzo proste, oparte na 3 prostych zasadach, dzięki którym waga spada prawie bez wysiłku.  

   Pozwól, że wyjaśnię ci, jak to działa… 

   Zasada 1. Uzdrawiająca moc ruchu.

   Jeśli trudno jest Ci schudnąć i nie wiesz, dlaczego nic na ciebie nie działa, to nie możesz zaczynać od długich wyczerpujących ćwiczeń. Zbyt długi i intensywny trening nasila produkcję „hormonów stresu”  

   Właśnie dlatego na początek zalecam krótkie 30-minutowe spacery na świeżym powietrzu. Nie zabierze Ci to dużo czasu i pomoże oczyścić głowę ze stresu i zmartwień no i jest to bardzo przyjemna forma ruchu.  

   Natychmiastowym efektem takiego spaceru będzie obniżenie „hormonów stresu”, których miejsce automatycznie zajmą „hormony szczęścia”, dzięki czemu od razu poczujesz się lepiej, a Twój metabolizm od razu przyspieszy.  

   Może Ci się wydawać, że to nic takiego, ale ten krótki spacer wystarczy, aby zrobić wielką różnicę.  

   Szczególnie że dzięki niemu poczujesz się młodziej i będziesz miała więcej energii. A wszystko zadziała jeszcze lepiej jeśli połączysz to z kolejną zasadą mojego programu…  

   Zasada 2. Moc zdrowego jedzenia.

   Zawsze i wszędzie to powtarzam. Aby schudnąć, musisz jeść lepiej, a nie mniej. Być może nawet więcej niż jadłaś do tej pory.  

   To może wydawać Ci się dziwne, więc pozwól, że Ci wyjaśnię… Nie oszukasz ewolucji. Twoje ciało od razu wie, kiedy zjesz za mało lub opuścisz posiłek. Kiedy jesz zbyt mało, to zakłócasz działanie mechanizmu regulującego poziom estrogenu i progesteronu.  

   To właśnie dlatego większość diet nie działa.  

   Jeśli jednak będziesz często zjadać odpowiednią ilość zdrowego jedzenia, to obniżysz poziom estrogenu i uwolnisz potężny spalający tłuszcz hormon zwany glukagonem.  

   Glukagon jest odpowiedzialny za przekształcanie zapisów tłuszczu w glukozę. Twój tłuszcz znika, a Ty masz więcej sił i energii.  

   Jak wytworzyć więcej spalającego tłuszcz glukagonu?  

   To bardzo proste...  

   Zjadaj odpowiednią ilość węglowodanów, dobrej jakości białka i tłuszczu w każdym posiłku. Tak naprawdę najprostsze posiłki są jednocześnie najzdrowsze.  

   To bardzo proste! Prawda?  

   Najlepsze jest jednak to, że dobrze skomponowany posiłek, zawierający odpowiednią ilość węglowodanów, białek i tłuszczy spowoduje, że będziesz się po nim czuła najedzona przez bardzo długi czas. Nie będziesz też odczuwała zachcianek i napadów apetytu na niezdrowe przekąski.  

   I już za chwilę pokażę Ci, jak sama możesz przygotować pyszny posiłek w 15 minut lub nawet szybciej. Posiłek, który spełnia wszystkie te wymagania, najesz się nim do syta, będzie przepyszny, niedrogi i nakarmisz nim całą rodzinę.  

   Jednak zanim zdradzę Ci ten przepis, to muszę jeszcze o czymś wspomnieć... 

   Zasada 3. Moc uzdrawiających emocji 

   To pytanie słyszę bardzo często…  
   Wiele osób się dziwi, kiedy odpowiadam, że to wcale nie jest zła dieta, zły trening, czy złe geny…
   Największą przeszkodą są emocje, przed którymi chcemy uciec bo sobie z nimi nie radzimy. 
   Uciekamy przed nimi w nadmierne jedzenie, w nadmierne picie, w pracoholizm, w bezmyślne ślęczenie w internecie…  
   Widzisz, kiedy utkniesz w miejscu, to może Ci się wydawać, że cały świat sprzysiągł się przeciw Tobie.
   Czujesz, że choćbyś nie wiem, jak bardzo się starała, to i tak nie wygrasz.  
   To właśnie te negatywne emocje nie pozwalają Ci pójść do przodu. Może właśnie przez to nie czujesz się  
   Patrzysz w lustro i mówisz sama do siebie „Nie jestem tego warta”…  

   A Twój umysł słucha…   

   I sabotuje wszystkie Twoje wysiłki…  

   A Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy, z tego, co się dzieje…  

   To ma odzwierciedlenie we wszystkich dziedzinach życia. Nie ważne czy chodzi o wagę, relacje z innymi…poczucie spełnienia…chodzi o wszystko.  

   Na szczęście możemy sobie z tym poradzić i zatrzymać ten proces wewnętrznego sabotażu, a nawet więcej…  

   Pokażę Ci jak to wszystko naprawić. Jak odkryć w sobie i wykorzystać moc pozytywnych emocji, które co dzień będą Cię niosły do upragnionego celu.

   I właśnie dlatego opracowałam specjalny program, o którym za chwilę Ci opowiem. Przygotowałam go, ponieważ: 

   • Chcę dać Ci dokładną mapę, która pomoże Ci cieszyć się ciałem, które będziesz już zawsze kochać…  
   • Chcę, żebyś czuła się komfortowo we własnej skórze…  
   • Chcę, abyś każdego dnia czuła, że wszystko możesz…  
   • Chcę abyś mogła nosić ubrania, w których nie tylko będziesz wyglądać seksownie, ale przede wszystkim będziesz się w nich tak czuła…  

   Ten program nazywa się ... 

   ZDROWA, SILNA, ATRAKCYJNA
   WYZWANIE 30-DNIOWE

   WYZWANIE 30-DNIOWE to okazja, na którą czekałaś. To Twoja szansa na to, aby w końcu zmienić swoje życie i zdobyć ciało, które możesz kochać bez „głodzenia się na śmierć” i bez długich wyczerpujących ćwiczeń.  

   WYZWANIE 30-DNIOWE to kombinacja moich najlepszych przepisów, ułożonych w specjalny plan jedzenia, które razem tworzą zupełnie nowy i BARDZO PROSTY system utraty wagi.  

   Został on przygotowany specjalnie dla dojrzałych kobiet, które próbują chudnąć, ale nic na nie nie działa.  

   To program dla każdego, kto chce pozbyć się 5, a nawet 10 kg w ciągu najbliższych 4 tygodni. 

   A co najważniejsze, to program dla osób, które chcą poczuć się atrakcyjniej, mieć więcej pewności siebie, zaakceptować i pokochać siebie takimi, jacy są.  

   Chcę, abyś uwierzyła, całym swoim sercem, że zasługujesz na to, aby żyć w pięknym i seksownym ciele… 

   • Chcę, abyś uwierzyła całym swoim sercem, że zasługujesz na piękne, seksowne ciało.
   • Chcę, abyś nabrała zaufania, wiary i szacunku dla samej siebie tak, abyś mogła czerpać nieskończone siły z poczucia własnej wartości.
   • Chcę też, abyś uwierzyła, że możesz doświadczyć rezultatów, które zmieniają życie, bez względu na to, czy masz 30…50 a może nawet już 60+!

   WYZWANIE 30-DNIOWE opiera się na holistycznym podejściu do zdrowego jedzenia, uzdrawiającego ruchu i uzdrawiających emocji, które cudownie zadziałały na już ponad 9000 uczestników poprzednich edycji wyzwania.  

   Beata, jedna z najwierniejszych uczestniczek poprzednich wyzwań tak była zadowolona z efektów, że przeszła przez to wyzwanie już 3 razy.

   • Nie tylko Beata robiła wyzwanie więcej niż raz. MNÓSTWO uczestniczek podjęło decyzję, aby zrobić je wiele razy po tym, jak w końcu uwierzyły w siebie i po raz pierwszy doświadczyły widocznych efektów.  

    Wcale nie jestem zdziwiona tym, że wracają do moich wyzwań ponownie, biorąc pod uwagę fakt, że...

   W CZASIE OSTATNIEGO WYZWANIA, UCZESTNICZKI STRACIŁY ŚREDNIO 7 KG, 12 CM I 2 ROZMIARY W CIĄGU 30 DNI...

   Po zakończeniu każdego wyzwania notuję wyniki i odczucia uczestniczek. Robię to po to, aby ciągle udoskonalać to wyzwanie i usprawniać cały proces tak, aby każde kolejne wyzwanie było jeszcze lepsze a wy, miały jeszcze wspanialsze rezultaty.   

   To niesamowite! 
   O to rezultaty uczestniczek poprzednich edycji wyzwania. 

   KASIU, CO SPRAWIŁO, ŻE ONE MAJĄ TAKIE EFEKTY? 

   Po obejrzeniu tych efektów wielu osobom nasuwa się pytanie… Kasiu, co takiego niezwykłego jest w Twoich wyzwaniach?  

   Pomagam kobietom osiągać wymarzone rezultaty, mimo że do tej pory nic na nie nie działało pomimo tego, że bardzo się starały.  

   Myślę, że inne programy nie działają, bo większość ekspertów koncentruje się na tym, jak ćwiczyć i co jeść. Mają obsesję na punkcie ścisłego przestrzegania ustalonych przez nich reguł. Zmuszają Cię do jedzenia wybranego przez nich jedzenia i wykonywania opracowanych przez nich programów treningowych.  

   Biorąc pod uwagę, że większości kobiet nie udaje się schudnąć, uważam, że ścisłe przestrzeganie restrykcyjnej diety NIE WYSTARCZY. Klucz do trwałego sukcesu jest ukryty w Twoim umyśle i psychice.  

   Jeśli jesteś przekonana, że tyjesz już od samego patrzenia na jedzenie albo, że nie zasługujesz na to, aby poczuć się atrakcyjnie i seksownie to Twój umysł będzie sabotował wszystkie Twoje wysiłki zmierzające do utraty wagi. Nie ważne, jaką dietę czy program będziesz stosować.

   Zamiast tego skoncentruj się na mocy zdrowego jedzenia, mocy uzdrawiającego ruchu i mocy uzdrawiających emocji (bez nadmiernego rygoru, dzięki czemu każdy sobie poradzi) i od razu przekonasz się, jaką to ma siłę! 

   CO TO OZNACZA DLA CIEBIE?


   • Już nigdy nie będziesz się głodzić, aby schudnąć. Tak naprawdę będziesz jeść WIĘCEJ niż do tej pory i dzięki temu pozbędziesz się nagłych napadów głodu i zachcianek na słodycze!
   • Będziesz cieszyć się przyjemnymi spacerami na łonie natury. I wszystko zajmie Ci 30 minut bez płacenia za członkostwo w klubie fitness. Już nigdy nie spędzisz ani minuty na nudnych ćwiczeniach.
   • Pokochasz ten proces, zaakceptujesz siebie, jednocześnie ciesząc się smacznymi i sycącymi posiłkami każdego dnia.
   • Wyeliminujesz ze swojego życia samo-sabotaż, złe nawyki i błędne przekonania tak, abyś mogła naprawdę pokochać siebie i swoje ciało.
   • Będziesz mogła dostosować swoją dietę i ćwiczenia do swojego stylu życia, tak że będziesz cieszyć się życiem i jednocześnie pracować nad najlepszą wersja samej siebie (tylko to sobie wyobraź).  

   Jeśli zgadzasz się ze mną i to, co do tej pory Ci powiedziałam, trafiło do Ciebie i jesteś gotowa, aby zacząć, to...

   ZOBACZ, CO DOSTANIESZ, JEŚLI PODEJMIESZ DECYJĘ,
    ABY JUŻ DZIŚ DOŁĄCZYĆ DO  30-DNIOWEGO WYZWANIA

   Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby w ciągu 30 dni przywrócić równowagę hormonalną w swoim organizmie i zgubić zbędne centymetry z talii tak, aby wszyscy Twoi znajomi i członkowie rodziny zazdrościli i podziwiali Cię.  

   Wiem, jak to jest, kiedy życie Cię przytłoczy i utkniesz w miejscu. Wiem też jednak jak pozbierać się po porażce i jak wykorzystać zdobyte doświadczenie jako źródło siły i uzdrawiającej energii.  

   Kiedy opuścisz swoją strefę komfortu, znajdziesz przestrzeń na nowy początek w Twoim życiu.  

   Odnajdziesz nową drogę, która pozwoli Ci pokochać siebie samą i stać się jeszcze lepszą.

   Pozwól, że dokładnie wyjaśnię Ci, na czym polega ten program. 

   Na początku każdego tygodnia dostaniesz szczegółowy plan posiłków z listą zakupów i przepisami:

   Zdrowo i do syta. Nie będziesz już jeść jak ptaszek! Przepisy i posiłki, które sobie przygotujesz, sprawią, że będziesz najedzona przez kilka godzin. Już nigdy nie będziesz musiała walczyć z głodem, a co najważniejsze przestaniesz doświadczać nagłych zachcianek na słodycze i inne tuczące przekąski.  

   Smacznie. Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam jeść. Nienawidzę nudnych, pozbawionych smaku posiłków i wiem, że Ty też ich nie cierpisz. Każdy przepis, który dostaniesz, jest przepyszny. Będziesz się dziwić jak coś tak smacznego może być zdrowe!  

   Łatwo, szybko i niedrogo. Szczególną uwagę zwróciłam na to, abyś wszystkie posiłki mogła przygotować bardzo szybko (10-20 minut lub nawet szybciej)… Aby były łatwe do przyrządzenia (nawet jeśli nie umiesz i nie lubisz gotować)… Aby były niedrogie, poradzisz sobie, nawet jeśli nie chcesz wydawać więcej pieniędzy na jedzenie niż do tej pory.  

   Dodatkowo. Na każdy tydzień otrzymasz listę zamienników na wypadek, gdyby coś Ci nie smakowało lub gdybyś na coś miała alergie. Otrzymasz też wegetariańską wersję planu, jeśli nie jadasz mięsa.  

   O to kilka przykładów przepisów, którymi będziemy się delektować…  

   Codzienna porcja ruchu. Osobiście zadbam o to, abyś codziennie wybrała się na krótki spacer.  

   Nie obciążający stawów. Wiele starszych uczestniczek cierpi na problemy ze stawami spowodowane kontuzjami i zwyrodnieniami, przez co trudno jest im podjąć aktywność fizyczną. Sama wiem, jak to jest. Dlatego proponuję spacer bardzo delikatny tak, aby nie obciążyć stawów i każdy sobie poradzi.  

   Rozbudzisz swój metabolizm, pozbędziesz się nadmiaru stresu i zafundujesz sobie zdrową dawkę endorfin.  

   Spacery są przyjemne - większość kobiet nie lubi ćwiczyć ale to się zmieni jak tylko spróbujesz się ruszać razem ze mną. Każdy spacer będzie przyjemny a wysiłek sprawi, że będziesz z niecierpliwością oczekiwała kolejnego dnia.  

   Spacery są za darmo. Nie musisz mieć żadnego sprzętu ani kupować członkostwa w fitness klubie.  

   Pozytywne emocje źródłem niewyczerpanej siły. Raz w tygodniu będziemy się spotykać online i pracować nad naszymi emocjami. Odkryjemy razem jak obserwować swoje emocje, jak sobie z nimi radzić i jak je wykorzystywać do swoich celów. Jeśli nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu online to później będziesz mogła obejrzeć nagranie.

   OTRZYMASZ SPECJALNY PREZENT, ZAPROSZENIE DO MOJEJ
   PRYWATNEJ GRUPY NA FACEBOOKU

   Jeśli już dziś zdecydujesz się dołączyć do WYZWANIA 30-DNIOWEGO, to jako specjalny prezent otrzymasz zaproszenie do mojej prywatnej grupy na Facebooku.

   Dzięki temu będziesz mogła zaprzyjaźnić się, wspierać i wymieniać doświadczenia z innymi uczestniczkami wyzwania przez cały czas jego trwania.  

   • Będziesz miała przez cały czas wsparcie i pomoc od innych osób zmagających się z tymi samymi problemami.
   • Dostaniesz szybką odpowiedź na każde pytanie tak, że nigdy nie utkniesz w miejscu, zastanawiając się co robić dalej...
   • Dodatkowo dostaniesz mnóstwo inspiracji i motywacji od innych uczestniczek co będzie bardzo pomocne, aby wytrwać do końca
   • Będziesz miała też bezpośredni dostęp do mnie i do członków mojego zespołu i przez całe wyzwanie możesz liczyć na naszą pomoc.  

   Uczestniczki poprzednich edycji wyzwania uwielbiały tę grupę i wspaniałe, wspierające środowisko, które udało nam się stworzyć. Było mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.  

   Zawarto wiele przyjaźni, które trwają do dziś! 

   BĘDZIEMY CIĘ WSPIERAĆ NA KAŻDYM KROKU

   Więc jak sama widzisz … Będziemy Cię wspierać na każdym kroku tak, że nawet na chwilę nie zostaniesz sama…  

   Wiele programów polega na tym, że dają Ci po prostu rozpisaną dietę i zestaw ćwiczeń, ale bez odpowiedniego wsparcia.  

   Co jest bardzo frustrujące, ponieważ każda z nas jest inna i w różny sposób reagujemy.  

   I dlatego, kiedy wydarzy się coś niespodziewanego, to bardzo łatwo wypadamy z rytmu i później trudno jest powrócić na właściwe tory.  

   Jednak w czasie tych pięciu tygodni ja i mój zespół będziemy zajmować się tylko i wyłącznie pomaganiem uczestniczkom wyzwania. Postanowiłyśmy, że będziemy cię wspierać na głębszym, bardziej osobistym poziomie tak, abyś na pewno osiągnęła rezultaty, na których Ci zależy. 

   Dlatego, kiedy rozpoczniesz WYZWANIE 30-DNIOWE to… Na każde pytanie dostaniesz szczegółową i wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie pozostawimy Cię z wątpliwościami na temat tego, co dalej powinnaś zrobić. Dostaniesz wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby odnieść sukces.  

   To właśnie dlatego zwykłe, normalne kobiety mają takie efekty.  

   ZWYKŁE, NORMALNE KOBIETY MAJĄ TAKIE EFEKTY...

   Jeśli tylko przestaniesz się wahać i podejmiesz
    dziś to wyzwanie, to… 

   • Będziesz miała bezpośredni kontakt ze mną przez cały czas trwania wyzwania.
   • Dostaniesz szczegółowy plan posiłków wraz z listą zakupów na każdy tydzień wyzwania.
   • Proste i szybkie przepisy kulinarne z policzoną kalorycznością, dzięki czemu będziesz mogła sama zamieniać posiłki w swoim planie.
   • Otrzymasz listę zamienników na wypadek, gdyby coś Ci nie smakowało lub jeśli masz na coś alergię.
   • Dostaniesz też wegetariańskie zamienniki tak, że nawet jeśli nie jadasz mięsa lub chciałabyś ograniczyć jego ilość to sobie poradzisz.
   • Specjalny notatnik sukcesu, dzięki któremu będzie Ci łatwiej budować dobre nawyki.
   • Otrzymasz też skróconą wersję planu „na lodówkę” w formie tabelki z rozpiską na każdy tydzień. Dzięki temu nie musisz drukować wszystkich materiałów.
   • Udział w 5 spotkaniach online, na których będziemy pracować na naszymi emocjami, motywacją i relacją z jedzeniem.
   • Otrzymasz też ekskluzywny bonus, darmowy dostęp do prywatnej grupy na Facebooku tylko dla uczestniczek wyzwania. Znajdziesz w niej codziennie mnóstwo motywacji, wsparcia i pomocy…  

   Myślałam o tym, aby zaproponować Ci udział w tym wyzwaniu za jedyne 190 zł. Co jest naprawdę okazyjną ceną, jeśli weźmiesz pod uwagę, wszystko, co Ci oferuję… 

   A nie możemy przecież, zapomnieć o tym wszystkim, czego nie możesz kupić za pieniądze…

   NIE ZAPOMINAJ O TYM, CZEGO NIE KUPISZ ZA PIENIĄDZE

   Jak np. to, że będziesz się podobać samej sobie zawsze, gdy spojrzysz w lustro…

   Albo satysfakcja, którą poczujesz, wkładając na siebie swoje ulubione dżinsy, których nie zakładałaś od lat?  

   Albo radość z tego, że jesz swoje ulubione posiłki i cieszysz się każdym kęsem bez poczucia winy…

   Albo to uczucie, kiedy idziesz na spacer po górach i masz tyle energii, że zostawiasz za sobą osoby o 10 lat młodsze od Ciebie?  

   Albo pewność płynąca ze świadomości tego, że dbasz o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich w najlepszy możliwy sposób…  

   Osobiście uważam, że to jest warte o wiele więcej niż te 190 zł.

   Jednak pomimo tego wszystkiego…  

   Chcę, abyś miała całkowitą pewność, że podejmujesz słuszną decyzję, dołączając do WYZWANIA 30-DNIOWEGO.  

   Dlatego możesz…  

   Wypróbować całe WYZWANIE 30-DNIOWE. Doświadczyć razem z nami tych wszystkich wspaniałych zmian bez żadnego ryzyka… 

   WYPRÓBUJ WYZWANIE 30-DNIOWE BEZ ŻADNEGO RYZYKA

   Jestem bardzo podekscytowana, tym co będziesz mogła z nami przeżyć przez następne pięć tygodni.  

   Zabiorę Cię we wspaniałą i inspirującą podróż…  

   Podróż, w której każdego dni będziesz się budziła i coraz bardziej zakochiwała w swoim nowym ciele…  

   Podróż, w której będziesz cieszyć się energią i miłością, na którą naprawdę zasługujesz… Zasługujesz na to, aby cieszyć się zdrowym, seksownym ciałem bez poczucia winy czy wstydu.  

   I w ciągu najbliższych pięciu tygodni zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyś uwierzyła w to całym swoim sercem.  

   Więc abyś czuła się jeszcze bardziej komfortowo, podejmując tę decyzję o dołączeniu do mnie i pozostałych uczestniczek wyzwania chcę usunąć z Twojej drogi poczucie jakiegokolwiek ryzyka i wszystko wziąć na siebie.  

   Jeśli w ciągu całego czasu trwania tego wyzwania, nie poczujesz DRESZCZYKU emocji spowodowanego Twoimi rezultatami …  

   Jeśli nie poczujesz się lepiej we własnej skórze…  

   Jeśli nie będziesz się czuła na tyle odważnie, aby pokazać wszystkim, jaką jesteś wspaniałą kobietą... Chętnie zwrócę Ci całą zapłaconą kwotę.  

   Tak, po prostu, bez żadnych pytań! A gdyby to jeszcze było za mało, to chcę Ci powiedzieć coś jeszcze…

   Jeśli zrobisz ze mną to wyzwanie, to przydarzy Ci się coś znacznie lepszego niż tylko zmiana figury.  

   Poprawi się twoje życie osobiste, relacje z Twoją drugą połówką i Twój cały świat…  

   Jest jednak pewien problem.  

   Widzisz, nawet jeśli całe Twoje życie zmierza we właściwym kierunku, to stare nawyki mogą sprawić, że wszystko znowu zacznie się psuć...

   Dlatego to, co za chwilę Ci powiem, jest takie ważne… 

   ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA ZAWSZE, BUDUJĄC DOBRE NAWYKI

   Możesz nauczyć się bardzo szybko budować nowe pozytywne nawyki. Najlepszym sposobem na budowie dobrych nawyków jest nagradzanie samej siebie za zrobienie czegoś dobrego.  

   Jeśli weźmiesz udział w wyzwaniu i przez pierwszy tydzień uda Ci się zrobić wszystko tak jak trzeba, to będzie to naprawdę Twój wielki sukces.    

   Niestety, jeśli jesteś jak większość kobiet, to zaczniesz szukać dziury w całym i pomyślisz sobie „no tak, ale to przecież dopiero pierwszy tydzień nie wiadomo jak to będzie dalej” albo „wprawdzie zrobiłam wszystko, tak jak trzeba, ale…coś tam mogłam zrobić lepiej”.  

   Twoja podświadomość odbiera takie myśli jako karę. Karzesz samą siebie za to, że pierwszy tydzień wyzwania tak dobrze Ci poszedł…  

   Konsekwencją tego będzie to, że kolejny tydzień będzie trudniejszy, bo Twoja podświadomość będzie obawiała się kary, która ją spotka.  

   Dlatego, zamiast karać się w swoich myślach, musisz zacząć nagradzać się za swoje sukcesy. Więc jeśli uda Ci się zakończyć pierwszy tydzień wyzwania i jeśli nawet nie wszystko pójdzie idealnie, to zafunduj sobie jakąś nagrodę.  

   Np. przygotuj sobie deser, którego nie ma w planie posiłków i zjedz go ze smakiem i bez poczucia winy. W pełni przecież na to zasłużyłaś. Dzięki temu kolejny tydzień wyzwania będzie o wiele łatwiejszy niż pierwszy, ponieważ podświadomie będziesz oczekiwać na nagrodę, na którą pracujesz…  

   W ten sposób budujesz dobre nawyki. Jestem pewna, że dzięki tej „sprytnej sztuczce” zdrowe jedzenie i dbanie o siebie i swoje zdrowie po zakończeniu wyzwania będzie Twoim nowym wspaniałym nawykiem. A żeby ułatwić Ci nagradzanie się za Twoje sukcesy, przygotowałam dla Ciebie wspaniały zestaw przepisów na zdrowe desery.

   To, co widzisz to tylko mała próbka tego, co będziesz mogła sobie przygotować, aby uczcić swoje sukcesy i budować nowe zdrowe nawyki...

   Czyż to nie będzie wspaniała nagroda, która pomoże Ci budować dobre nawyki? Mam jednak dla Ciebie coś jeszcze. Coś, co Ci się bardzo spodoba… 

   47% OBNIŻKA CENY

   Jeśli dziś zapiszesz się do WYZWANIA  30-DNIOWEGO, otrzymasz aż 47% obniżkę ceny…  

   Zamiast normalnej ceny 190 zł mam dla Ciebie niesamowitą propozycję…  

   Jeśli klikniesz teraz w przycisk poniżej i dołączysz do WYZWANIA 30-DNIOWEGO, to dam Ci dostęp do wszystkiego, co Ci obiecałam… 

   • Będziesz miała bezpośredni kontakt ze mną przez cały czas trwania wyzwania.
   • Dostaniesz szczegółowy plan posiłków wraz z listą zakupów na każdy tydzień wyzwania.
   • Proste i szybkie przepisy kulinarne z policzoną kalorycznością, dzięki czemu będziesz mogła sama zamieniać posiłki w swoim planie.
   • Otrzymasz listę zamienników na wypadek, gdyby coś Ci nie smakowało lub jeśli masz na coś alergię.
   • Dostaniesz też wegetariańskie zamienniki tak, że nawet jeśli nie jadasz mięsa lub chciałabyś ograniczyć jego ilość to sobie poradzisz.
   • Specjalny notatnik sukcesu, dzięki któremu będzie Ci łatwiej budować dobre nawyki.
   • Otrzymasz też skróconą wersję planu „na lodówkę” w formie tabelki z rozpiską na każdy tydzień. Dzięki temu nie musisz drukować wszystkich materiałów.
   • Udział w 5 spotkaniach online, na których będziemy pracować na naszymi emocjami, motywacją i relacją z jedzeniem.

   DODATKOWO OTRZYMASZ DWA WYJĄTKOWE PREZENTY

   Prezent 1: Zaproszenie do PRYWATNEJ GRUPY

   Otrzymasz ekskluzywny, darmowy dostęp do prywatnej grupy na Facebooku tylko dla uczestniczek wyzwania. 

   Znajdziesz w niej codziennie mnóstwo motywacji, wsparcia i pomocy. Będziesz miała bezpośredni dostęp do mnie i całego mojego zespołu...

   Prezent 2: Ebook, ODCHUDZAJĄCE DESERY  

   Przepisy na wspaniałe desery, które pomogą Ci budować zdrowe nawyki tak, że jeszcze długo po zakończeniu tego wyzwania będziesz zdrowo jeść i dbać o siebie i całą Twoją rodzinę.

   ....i wszystko za jednorazową opłatę 129 zł  

   To aż 61 zł oszczędności!

   Normalna cena: 190 PLN!

   Dzisiaj: Tylko 129 PLN! 

   Dodatkowo twoja inwestycja jest zabezpieczona 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.  

   Dzięki temu możesz rozpocząć wyzwanie i przejść ze mną przez cały proces… i jeśli nie odczujesz na sobie wspaniałej transformacji twojego ciała, umysłu i ducha to po prostu napisz do mnie i otrzymasz zwrot całej opłaconej kwoty.  

   Mam nadzieję, że jesteś z nami i będziesz naszą kolejną historią sukcesu. Pamiętaj, uczestniczki poprzednich wyzwań straciły średnio 7 kg, 12 cm i 2 rozmiary.  

   Aby zapewnić sobie udział w najnowszym WYZWANIU 30-DNIOWYM, kliknij przycisk powyżej. 

   NADSZEDŁ CZAS, ABY PODJĄĆ WYZWANIE I ZAWALCZYĆ O SIEBIE!

   Poruszyliśmy na tej stronie wiele tematów:

   • Dlaczego brak równowagi hormonalnej sprawia, że ciało zaczyna nadmiernie gromadzić tłuszcz, nawet jeśli wszystko robisz, tak jak trzeba i jak dzięki mocy uzdrawiającego pożywienia możesz przywrócić równowagę hormonalną w swoim organizmie.
   • Omówiliśmy szczegółowo, jak to się dzieje, że hormony mogą przejąć kontrolę nad Twoim ciałem i umysłem i tak spowolnić metabolizm, że organizm przestaje korzystać ze zgromadzonych zapasów tłuszczu.
   • Trzy skuteczne sposoby na to, aby przywrócić równowagę hormonalną i dlaczego niedojadanie i opuszczanie posiłków rozstroi tylko Twój system hormonalny jeszcze bardziej.
   • Jak bez żadnego ryzyka możesz dołączyć do pozostałych uczestniczek najnowszego WYZWANIA 30-DNIOWEGO i wypróbować program, który pomógł już setkom kobiet schudnąć średnio 7 kg, 12 cm i 2 rozmiary ubrań w ciągu zaledwie 4 tygodni.  

   Decyzja należy do Ciebie... Wysłuchałaś mnie uważnie… masz wszystkie dowody…wszystkie powody, dla których następne 4 tygodnie mogą całkowicie zmienić Twoje życie i sposób, w jaki kochasz samą siebie.  

   Ty wybierasz…  

   • Czy nic nie zrobisz i się poddasz? I za 4 tygodnie obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę, że miałaś szansę podjąć ważną decyzję i wypróbować ten skuteczny program, który pomógł już setkom kobiet naprawdę pokochać siebie…
   • Czy będziesz nadal robić, to co robiłaś do tej pory? Dalej katować się restrykcyjnymi dietami, ćwiczeniami, które i tak nie działają i patrzeć jak Twój metabolizm zwalnia coraz bardziej z każdym kolejnym rokiem, zamiast dołączyć do nas i przekonać się na własne oczy jak wspaniale możesz czuć się we własnej skórze?   
   • Czy może jednak weźmiesz udział w najnowszym WYZWANIU 30-DNIOWYM, bez ponoszenia żadnego ryzyka i skorzystasz z tego super skutecznego, zmieniającego życie programu, opracowanego wg naukowych zasad żywienia, popartego historiami sukcesów kobiet i mężczyzn, wśród których rekordziści pozbyli się aż 12 kg w ciągu 30 dni?

   Jeśli masz już dość pustych obietnic i nieskutecznych diet, które w żaden sposób nie pomagają poczuć się lepiej we własnej skórze.  

   Jeśli masz już dość rezygnowania z radości życia, ponieważ boisz się pokazać taką, jaka jesteś naprawdę…  

   To właśnie teraz masz niepowtarzalną okazję, aby zacząć żyć pełnią życia, wcielić się w najbardziej autentyczną i najlepszą wersję siebie.  

   Przeobrazić się w osobę, która inspiruje innych i każdego dnia cieszy się pełnią swojego życia. Znowu zmienić się w sympatyczną kochającą dziewczynę, którą byłaś, ZANIM twoje ciało zwróciło się przeciw Tobie. Właśnie teraz nadeszła twoja szansa.  

   Wyobraź sobie siebie za 4 tygodnie, które i tak przeminą bardzo szybko. Wyobraź sobie, jak zrywasz się rano z łóżka przepełniona energią. Jak rozkwitasz i przeobrażasz się w coraz silniejszą i pewniejszą siebie osobę. 

   MASZ 100% GWARANCJĘ SUKCESU 

   Pamiętaj, Twoja decyzja jest zabezpieczona 100% gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od daty zakupu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolona ze swoich efektów, to otrzymasz zwrot 100% poniesionych kosztów.

   Zgodzisz się ze mną, że nie ma nad czym się zastanawiać.Dołącz do wyzwania i zostań naszą najnowszą uczestniczką, kliknij tutaj. Te najbliższe 30 - 60 sekund może zaważyć na całym twoim życiu, więc nie czekaj i złóż zamówienie. Nadszedł czas, aby zatroszczyć się o siebie i przestać dźwigać ten ciężar, który spoczywa na Twoich barkach i ciągnie cię w dół.  

   Życzę Ci zdrowia, szczęścia i odkrycia najlepszej wersji samej siebie.


   KATARZYNA GURBACKA

   Dietetyczka, specjalistka od odchudzania, propagatorka zdrowego żywienia, modelka bikini ftness (już wkrótce), mama dwójki dzieci,

   P.S. Muszę Cię prosić o pośpiech. Jak już się zbierze pełna grupa, to będę musiała wyłączyć tę stronę, a to oznacza, że wtedy nie będziesz już mogła skorzystać z tej 47% obniżki ceny. Dzisiaj możesz sobie zapewnić miejsce w tym wyzwaniu, za bardzo niską cenę 129 PLN!  

   PPS. Nie ponosisz żadnego ryzyka. Chroni Cię moja 30-dniowa gwarancja satysfakcji. Więc możesz, przejść przez całe wyzwanie. Wypróbować wszystkie przepisy, plany jedzenia, wziąć udział w naszych spotkaniach online, zanim podejmiesz ostateczną decyzję… Dołącz do nas, kliknij tutaj.

   CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

   To wszytko wygląda bardzo dobrze, ale skąd mam wiedzieć, czy zadziała na mnie?

   Odpowiedź będzie inna dla każdej uczestniczki i zależy od wielu różnych czynników. Powinnaś poważnie rozważyć tę ofertę, ponieważ…

   • Odkryjesz, że możesz jeść więcej, a mimo to tracić na wadze, a co najważniejsze uniknąć unicestwiających wszelkie wysiłki napadów wilczego apetytu.
   • Oszczędzisz kilka set złotych, zastępując karnet do siłowni zwykłym ruchem na świeżym powietrzu.
   • Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi zaprzyjaźnisz się na długie lata.
   • Odkryjesz, jak działa Twój organizm i jak poradzić sobie z tym, co blokuje Cię zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym...

   Co takiego niezwykłego jest w tym WYZWANIU?

   30-Dniowe WYZWANIE  nie jest typowym programem odchudzającym. Opiera się na trzech równorzędnych zasadach, uzdrawiającej mocy ruchu, mocy zdrowego jedzenia i mocy uzdrawiających emocji. To wyzwanie nie powstało po to, aby pokazać kobietom „co mają jeść”, tylko po to, aby pokazać im, jak mogą poprawić swoje życie dzięki kilku prostym zasadom. W czasie tego wyzwania odkryjesz moc wspaniałych produktów spożywczych. Nauczysz się korzystać z codziennej porcji ruchu. Odkryjesz jak wykorzystać siłę swoich emocji, nawet jeśli akurat przeżywasz jakiś kryzys…

   Co zrobić, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty dzięki temu programowi?

   Bardzo dobre pytanie. Najprostsza odpowiedź to po prostu stosuj ten program. W poprzednich wersjach tego programu wzięło udział już ponad 3 625 osób, które średni straciły 7 kg, 12 cm i 2 rozmiary w ciągu 30 dni (tyle trwały poprzednie edycje, ta jest o tydzień dłuższa, dzięki czemu możesz mieć jeszcze lepsze wyniki). Ta wersja jest wynikiem naszej wieloletniej już pracy i zdobytych doświadczeń.

   Co, jeśli czegoś nie lubię lub nie mogę jeść?

   Doskonale wiem, że wiele osób ma swoje preferencje żywieniowe lub cierpi na alergie dlatego przygotowaliśmy listę zamienników. Każdy posiłek z łatwością można dostosować do swoich potrzeb.

   Jakich efektów mogę się spodziewać?

   Nie mogę zagwarantować Ci rezultatów, ale mogę Ci obiecać, że jeżeli potraktujesz ten program poważnie to po jego ukończeniu będziesz inną osobą. Silniejszą, pewniejszą siebie i bardziej doświadczoną...

   129 Zł

   Zamiast 190

   Copyright © Katarzyna Gurbacka All Rights Reserved.